Bootcamp Java Master Mentor

"Jeżeli rzeczywiście chcecie się nauczyć prawdziwego programowania – to jest to kurs dla was. Wiedzy, którą wyniesiecie z tego kursu, nie znajdziecie w żadnych samouczkach.”

Coderstrust

Wsparcie w otrzymaniu pożyczki z Ministerstwa Rozwoju z dotacją

Coderstrust

Bardzo intensywny, 18 tygodniowy bootcamp programowania

Coderstrust

100% praktyki oraz tworzenie prawdziwego projektu

Coderstrust

Lekcje na żywo online 2 razy w tygodniu po 1,5h

Coderstrust

Codzienne wsparcie Mentorów

Coderstrust

Przygotowanie do rozpoczęcia pracy jako Junior Java Developer

Czego się nauczysz?

Podstawy Javy

Naukę Javy zaczniemy od podstaw. W ekspresowym tempie poznamy najważniejsze zagadnienia a doświadczeni trenerzy zwrócą uwagę na kluczowe elementy w nauce programowania Java tak abyś nauczył się tego co naprawdę potrzebne.

Praca z projektem

Agile, Scrum, narzędzia do zarządzania kodem, narzędzia do analizy kodu, Continuous Integration, Continuous Delivery - te pojęcia nie będą już dla Ciebie obce. W trakcie naszego bootcampu Java napiszesz prawdziwy projekt!

Testowanie oprogramowania

Zwrócimy szczególną uwagę na testowanie oprogramowania oraz pisanie kodu, który jest łatwy do przetestowania. Dowiesz się czym są Unit, Integration oraz End-to-End testy.

Spring & Hibernate

Dwa najważniejsze i najbardziej znane frameworki, które w błyskawiczny i prosty sposób pozwalają tworzyć zaawansowane aplikacje w Javie.

Zasady tworzenia czystego i łatwego w utrzymaniu kodu

Poznacie techniki oraz narzędzia wspierające tworzenie kodu, który będzie łatwy w utrzymaniu i w rozwoju - bo napisanie kodu to dopiero początek.

Bazy danych

Podczas naszego szkolenia Java dowiesz się jak przechowywać dane w sposób bezpieczny i efektywny. Zdobędziesz wiedzę o tym, czym różni się SQL od noSQL oraz jaką bazę wybrać w konkretnym zastosowaniu.

Coderstrust

Najważniejsze informacje o kursie

Start:

15 marca

Cena do 28 lutego:

9100 PLN brutto

netto dla firm

Twoje zaangażowanie:

5 h dziennie

Czas trwania:

18 tygodni / 450 h

Cena po 1 marca:

9500 PLN brutto

netto dla firm

możliwa płatność w dwóch ratach

Kolejna edycja kursu:

26 kwietnia

Zapewniamy:
Coderstrust

Wsparcie najbardziej doświadczonych Mentorów- praktyków

Coderstrust

Lekcje na żywo z Master Mentorem 2 razy w tygodniu

Coderstrust

Codzienne konsultacje 1:1

Coderstrust

Tworzenie projektu, z jakim spotkasz się w przyszłej pracy

Coderstrust

Wsparcie w procesie rekrutacji i w znalezieniu pracy

Coderstrust

Pomoc w uzyskaniu "Pożyczki na Rozwój" z dotacją z Ministerstwa Rozwoju

Więcej informacji

Jeżeli chcesz otrzymać pełen zakres kursu i dodatkowe informacje na jego temat, wypełnij formularz.

Java nauka

Platforma on-line dostępna przez 24 h na dobę, lekcje 1-1 z mentorami, projekty własne realizowane w trakcie nauki… Sprawdź jak nasza szkoła programowania przygotuje Cię do nowej roli zawodowej!

Uczymy od podstaw

Do rozpoczęcia bootcampu nie jest potrzebna żadna wcześniejsza wiedza programistyczna. Materiał szkolenia jest stworzony w taki sposób, żeby wprowadzić Cię w świat programowania od zera. Nie oznacza to jednak, że mając pierwsze doświadczenie z programowaniem będziesz się na bootcampie nudzić. Wręcz przeciwnie – pozwoli Ci to szybciej przejść do kolejnych części szkolenia.

Uczymy online

Zależy nam, żebyś cały czas, który możesz wygospodarować na naukę, poświęcił/a właśnie na nią. Dlatego proponujemy Ci naukę online - rozwiązanie, dzięki któremu nie stracisz ani minuty na dojazdy ani nie spędzisz weekendów na szkoleniu poza domem.

Nauka na platformie

Bootcamp jest przygotowany w taki sposób, by za pomocą technologii dostarczyć Ci najwyższą jakość edukacji. Oferujemy Ci dostęp do platformy 24/7, webinary, lekcje na żywo w formie wideokonferencji, chat z mentorem oraz wsparcie grupy. A to wszystko w wybranych przez Ciebie godzinach.

Nauka zaczyna się preworkiem

Co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu otrzymasz dostęp do platformy i zaczniesz prework, który pozwoli Ci przygotować się do pierwszej lekcji na żywo. Zapoznasz się z nowym środowiskiem, by pewniej rozpocząć naukę.

Lekcje na żywo

Podczas bootcampu będziesz regularnie spotykać się z naszym Master Mentorem dwa razy w tygodniu przez półtorej godziny. Podczas lekcji na żywo Mentor omówi materiał z danego tygodnia, a Ty otrzymasz dużą dawkę wiedzy i motywację do dalszej nauki. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, podczas którego skoncentrujesz się na praktycznych aspektach programowania.

Codzienne konsultacje z Mentorami

Zespół doświadczonych mentorów z pasją do nauczania wprowadzi Cię w świat Javy, zapewniając codzienne wparcie. Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas nich omówisz zadania, projekty i wszelkie problemy napotkane podczas tworzenia kodu. Będzie to najczęstsza forma kontaktu z Mentorem, zapewniająca szybką pomoc i bezpośredni kontakt.

Uczysz się w grupie

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi. Podczas bootcampu poznasz innych kursantów, którzy będą dzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami a także zmotywują Cię do systematycznej nauki. Bootcamp w dużej części oparty jest o pracę w grupie, ponieważ właśnie tego wymaga praca programisty. Twoja przyszła praca będzie odbywać się w kooperacji z innymi członkami zespołu i również tego chcemy Cię nauczyć.

Otrzymasz wsparcie w procesie rekrutacji

Podczas bootcampu spotkasz się ze specjalistką HR, która pomoże Ci pewnie wkroczyć w proces rekrutacyjny. Ekspert z doświadczeniem w IT pomoże Ci stworzyć profesjonalne CV i profil na LinkedInie, wobec których nikt nie przejdzie obojętnie.

Następnie pomożemy Ci znaleźć pracę wysyłając Twoje CV do naszych partnerów- firm technologicznych i z działami IT.

Tworzysz własne portfolio

Wiemy jak ważne w procesie rekrutacji jest portfolio początkującego programisty. Dzięki różnorodności zadań zaliczeniowych i projektów, które wrzucasz na swojego GitHuba, pewnie wkroczysz na rynek pracy. Co więcej, projekt podsumowujący naukę na bootcampie będzie wzięty z życia- z podobnymi zadaniami spotkasz się w pracy Junior Java Developera.

Kto będzie Cię uczył, poznaj Twoich Mentorów

Adrian Stachurski

Master Mentor Bootcampu Java

 • od 17 lat pracuje jako programista w branży inżynierskiej, lotniczej, bankowej i komunikacyjnej
 • dzięki doświadczeniu jako inżynier, programista, biznes analityk, architekt oprogramowania oraz znajomości realiów rynku pracy IT pomaga kursantom odnaleźć dla siebie ścieżkę zawodową
 • jako Mentor podkreśla rolę tego, by zrozumieć i odpowiedzieć na oczekiwania pracodawców i agencji rekrutacyjnych
 • lubi grać na basie w lokalnym zespole metalowym i zgłębiać tajniki medycyny funkcjonalnej

Przeczytaj wywiad z Adrianem

Piotr Kołacz

Master Mentor Bootcampu Java

 • doświadczony programista Java
 • pracuje jako Java Chief Software Architect w Crossover
 • od 2016 mentor kursów programowania Java
 • robi to, bo wierzy, że można w kilka miesięcy odmienić swoje życie i zostać programistą
 • prywatnie pasjonat gór oraz nurkowania

Przeczytaj wywiad z Piotrem

"Programowanie jest dla każdego. Najważniejsze są chęci. Mitem jest, że to matematyka jest najważniejsza jeżeli chodzi o zawód programisty. Wystarczy posiadać umiejętność logicznego myślenia – uczyć się konkretnych sposobów rozwiązywania problemów, które pozwalają na przyswojenie wiedzy z zakresu programowania."

Anna Lewicka-Kołacz

Mentor Bootcampu Java

 • programistka z wykształcenia
 • obecnie pracuje w Zooplus jako Java Engineer
 • jej pasją są górskie wspinaczki i nurkowanie
 • w czasie wolnym śpiewa w chórze
 • mama małego Radzia

Przeczytaj wywiad z Anią

Co mówią nasi absolwenci

Krzysiek

"Mentorzy to bardzo mocny punkt CodersTrust. Każdy z nich inaczej podchodzi do kursanta, a do mnie najbardziej przemawiały konsultacje z Anną. Mam wrażenie że jej cierpliwość pozwoliła mi ruszyć dalej, a w pewnym momencie nawet przegonić resztę".

przeczytaj wywiad
Julia

„Tempo kursu było bardzo intensywne – to, czego się uczyłam na studiach podyplomowych przez rok przerobiliśmy w 3 tygodnie. Mieliśmy sporo rzeczy do nauczenia się, dużo zadań do zrobienia po każdym tygodniu. W końcu był to kurs intensywny. 99% kursu to praktyka, a cena przyjemnie różni się od konkurencji.”

przeczytaj wywiad
Anna

„Szukałam kursu, który pozwoliłby zdobyć umiejętności nie tylko z Javy, ale dałby mi wiedzę z wszystkiego, co jest potrzebne do zawodu. Ten kurs ma ogromną zaletę - nie trzeba ruszać się z domu, ponosić dodatkowych kosztów związanych z dojazdem i zakwaterowaniem oraz możliwość pracy we własnym tempie. Poza tym dzięki pomocy Mentora jest po prostu łatwiej”.

przeczytaj wywiad

Zapisz się na bootcamp Java Master Mentor