O nas

O nas

 

CodersTrust Polska to innowacyjna platforma do nauki  programowania online z aktywnym wsparciem doświadczonych mentorów z gwarancją pracy w branży technologicznej.

 

Misja

 

Misją CodersTrust Polska jest demokratyzacja dostępu do nauki programowania i pracy w najbardziej perspektywicznej branży. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom współczesnego rynku pracy tworząc elastyczny model nauki online. Współpracując z naszymi partnerami na rzecz zrównoważonego rozwoju, pomagamy Polakom w zdobywaniu poszukiwanych na całym świecie kompetencji cyfrowych.

Założyciele

 

CodersTrust to autorski projekt Ferdinanda Kjærulffa

 

Będąc kapitanem duńskiej armii, służył jako tzw. recovery officer w Iraku po obaleniu reżimu Saddama. Był pionierem projektu w siłach sojuszniczych, którego celem było zapewnienie dostępu do internetu i nauczania online mieszkańcom regionu, w którym stacjonował.


Projekt okazał się ogromnym sukcesem i zainspirował go, by stworzyć CodersTrust. Przy wsparciu duńskiej agencji rozwoju międzynarodowego „Danida” rozpoczął działania mające na celu demokratyzację dostępu do edukacji online na skalę globalną.


Morten Lund jednym z inwestorów CodersTrust

 

Uważa siebie za na wpół artystę, na wpół bankiera inwestycyjnego. Jest artystą modeli biznesowych. W przeciągu ostatnich 20 lat założył i zainwestował w ponad 200 startupów wykorzystujących zaawansowane technologie, takich jak Skype, Tradeshift, AirHelp oraz Hippocorn. Dziś angażuje się w hostele z kontenerów, utrzymywanie artystów i prąd na pustyni.

{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}