{}
Coderstrust

Najważniejsze informacje o kursie

Start:

4 lutego

Cena do 31 grudnia:

2700 PLN brutto

netto dla firm

Twoje zaangażowanie:

2h dziennie

minimum

Czas trwania:

8 tygodni / 120h

Cena po 1 stycznia:

3000 PLN brutto

netto dla firm

możliwa płatność w dwóch ratach

Kolejna edycja kursu:

wrzesień 2019

Zapewniamy:
Coderstrust

Naukę online – uczysz się gdzie i kiedy chcesz

Coderstrust

Lekcje na żywo z Mentorkami 2 razy w tygodniu

Coderstrust

Wprowadzenie do pracy na własny rachunek, do prowadzenia działalności gospodarczej i zdobywania pierwszych zleceń

Coderstrust

Udział w społeczności zdeterminowanej do osiągnięcia sukcesu

Coderstrust

Bezpłatny hosting na rok - dzięki partnerstwu z LH.pl

Coderstrust

Pomoc w uzyskaniu "Pożyczki na Kształcenie" z dotacją z Ministerstwa Rozwoju

We współpracy z:

Czego się nauczysz?

Motywy i wtyczki

Zastanawiasz się jak w dwa miesiące opanować tajniki robienia stron www? To proste! WordPress pozwala korzystać z gotowych elementów – motywów i wtyczek, co znacząco przyspiesza pracę i zwiększa funkcjonalność strony, pozwalając jednocześnie na tworzenie oryginalnych projektów.

Jak rozmawiać z klientem

W trakcie kursu nauczysz się jak rozmawiać z klientem. Jak przekonać go do strony na WordPressie? Jakich słów używać, by wykazać się profesjonalizmem? Czym się różni serwer od domeny i jak wyjaśnić klientowi zależność między nimi? Po kursie pozyskiwanie zleceń stanie się o wiele łatwiejsze!

Publikowanie strony w Internecie

Zrobienie strony na twardym dysku to jedno, ale opublikowanie jej w Internecie to już trudniejsze zadanie. W trakcie kursu dowiesz się czym jest hosting, serwer lokalny, transfer FTP oraz baza danych i wykorzystasz tę wiedzę do publikacji swoich pięknych stron w sieci!

Podstawy HTML5 i CSS3

Na kursie poznasz podstawy języków HTML5 i CSS3, dzięki którym nauczysz się personalizować strony i dostosowywać je do indywidualnych potrzeb klienta. Narzędzia dla programistów dostępne w przeglądarkach pozwolą Ci dotrzeć do każdego detalu w motywie.

Legalne źródła danych

Dowiesz się także o legalnych źródłach grafik, czcionek czy multimediów. Poznasz czym jest licencja GNU, a czym CC0. Czy możesz modyfikować motyw udostępniony dla WordPressa? Skąd pobrać zdjęcia, by nie ryzykować oskarżenia o kradzież praw autorskich? Tego nauczysz się w trakcie zajęć.

Freelancing

Nasza Mentorka wprowadzi Cię w świat pracy na własny rachunek: przedstawi plusy i minusy prowadzenia własnego biznesu, omówi możliwe sposoby rozliczania się z klientem, wskaże gdzie szukać zleceń i jak je zdobywać. Ta część kursu pomoże Ci odnaleźć się w świecie freelancingu.

Dzięki partnerstwu lh.pl, na zakończenie kursu, opublikujesz swoją pierwszą stronę w internecie.

Bootcamp WordPress & Freelancing

"Osiem tygodni wystarczy na naukę nowego zawodu i wyposaża nas w wymagane umiejętności. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa."

Paulina, nauczycielka angielskiego

Coderstrust

Uzyskaj wsparcie w otrzymaniu pożyczki z Ministerstwa Rozwoju z umorzeniem do 25% ceny kursu

Coderstrust

Zacznij intensywne 8-tygodniowe szkolenie

Coderstrust

Ucz się online, od podstaw z Mentorkami

Coderstrust

Projektuj strony www na WordPressie

Coderstrust

Szukaj zleceń w Polsce i na świecie

Kto będzie Cię uczył, poznaj Twoje mentorki

Magdalena Paciorek

Mentorka

  • Inżynier informatyki
  • Od 4 lat freelancerka WordPressa
  • Mocno zaangażowana w społeczność WordPressa
  • Współorganizatorka WordUp Poznań – lokalnych spotkań miłośników WordPressa oraz nadchodzącej konferencji WordCamp Poznań 2018.

Przeczytaj wywiad z Magdaleną

„Sama jestem samoukiem, wszystkiego o WordPressie i freelancingu nauczyłam się samodzielnie, po drodze popełniając wiele błędów, m.in. dlatego że nie miałam dostępu do mentora czy osoby, która by mi doradziła. Mam nadzieję, że będę dla uczestników takim drogowskazem, który wskaże odpowiedni kierunek działania i pozwoli uniknąć podstawowych błędów.”

Bootcamp WordPress & Freelancing

Kasia Aleszczyk

Mentorka

  • Od kilku lat prowadzi firmę zajmującą się tworzeniem stron na WordPressie
  • Pomaga (nie tylko) blogerom oswajać WordPressa oraz e-marketing
  • Prowadzi bloga, na którym dzieli się swoim doświadczeniem
  • Ma milion pomysłów na minutę i stara się realizować te najfajniejsze
  • Współorganizuje WordCampy, czyli konferencje zapaleńców WordPressa

"Podczas pięciu spotkań mentorskich poruszamy tematy związane z wiedzą ogólną o biznesie, z pozyskiwaniem zleceń, z pisaniem własnej oferty, z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi prowadzenia własnej firmy. Mam jednak również ponad czteroletnie doświadczenie w tworzeniu stron na WordPressie dla klientów. Dzielę się więc i tym, co się wiąże konkretnie z takim biznesem, czyli opowiadam o zleceniach WordPressowych od kuchni."

Co mówią nasze absolwentki

Marta

„WordPress jest bardzo intuicyjny i łatwy do przyswojenia, a wiedza z freelancingu, którą właśnie zaczynamy zdobywać w drugiej części kursu wydaje się być nieoceniona w samodzielnej pracy.”

przeczytaj wywiad
Ania

„Co tak naprawdę przekonało mnie do zapisania się na kurs? Chyba najbardziej to, że kurs uczy od podstaw stawiania stron i jest dla laików. Dzięki temu wiedziałam, że dam radę. Szczerze polecam ten kurs”

przeczytaj wywiad
Paulina

„Kurs przypomniał mi, że ja również mogę się rozwijać. Cudownie jest móc oderwać się od domowych obowiązków i takiego trochę marazmu, zmusić się do aktywności. Tak, to mi daje najwięcej satysfakcji.”

przeczytaj wywiad

Kurs WordPress

Ten intensywny kurs od podstaw został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie niezależność i szukają nowej ścieżki rozwoju. To kurs dla osób, które w krótkim czasie chcą zdobyć umiejętności tworzenia stron internetowych pozwalających na rozpoczęcie kariery freelancerskiej.

Uczymy od podstaw

Kurs dostosowany jest do osób bez doświadczenia. Pokażemy jak łatwo można zacząć tworzyć swoją przestrzeń w Internecie, i przekonasz się że wystarczy do tego 8 tygodni. Jeśli możesz przez dwa miesiące przeznaczyć około 3 godzin dziennie na naukę – ten bootcamp jest dla Ciebie!

Uczymy online

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. W CodersTrust Polska sama tworzysz swój harmonogram nauki. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków by zdobywać wiedzę.

Uczysz się w grupie

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi. Podczas bootcampu poznasz osoby, które mają podobne ambicje. W nauce i tworzeniu własnej marki wspierać Cię bedą Mentorki i współuczestnicy bootcampu.

Lekcje na żywo

Dwie doświadczone w pracy z WordPressem Mentorki wprowadzą Cię w świat tworzenia stron internetowych, zmotywują do nauki i wskażą gdzie i jak szukać najlepszych rozwiązań. Weźmiesz udział w 16 merytorycznych lekcjach na żywo online, do których możesz wrócić po zakończeniu bootcampu.

Codzienne wsparcie mentorek

Oprócz lekcji na żywo Mentorki są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach. To właśnie tu otrzymasz wsparcie w tworzeniu swoich projektów i rozwiązania napotkanych problemów. Pamiętaj: nie ma "głupich" pytań! Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy Mentorek podczas konsultacji 1:1.

Własne portfolio

W ramach zaliczeń kolejnych etapów nauki przygotujesz ciekawe projekty, w których pochwalisz się umiejętnościami. Będą to pierwsze prace, które zasilą Twoje profesjonalne portfolio, które na początku kariery pomoże Ci zdobyć przyszłych klientów.

Zapisz się na bootcamp WordPress & Freelancing

i dołącz do #GirlsWhoFreelance.