Bootcamp WordPress & Freelancing

"Osiem tygodni wystarczy na naukę nowego zawodu i wyposaża nas w wymagane umiejętności. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa."

Przeczytaj wywiad

Paulina, nauczycielka angielskiego

Coderstrust

Uzyskaj wsparcie w otrzymaniu pożyczki z Ministerstwa Rozwoju z dotacją

Coderstrust

Zacznij intensywne 8-tygodniowe szkolenie

Coderstrust

Ucz się online, od podstaw z mentorkami

Coderstrust

Projektuj strony www w WordPressie

Coderstrust

Szukaj zleceń z całego świata

We współpracy z:

Czego się nauczysz?

Motywy i wtyczki

Zastanawiasz się jak w dwa miesiące opanować tajniki robienia stron www? To proste WordPress pozwala korzystać z gotowych elementów – motywów i wtyczek, co znacząco przyspiesza pracę i zwiększa funkcjonalność strony, pozwalając jednocześnie na tworzenie oryginalnych projektów.

Jak rozmawiać z klientem

W trakcie kursu nauczysz się jak rozmawiać z klientem. Jak przekonać go do strony na WordPressie? Jakich słów używać, by wykazać się profesjonalizmem? Czym się różni serwer od domeny i jak wyjaśnić klientowi zależność między nimi? Po kursie pozyskiwanie zleceń stanie się o wiele łatwiejsze!

Publikowanie strony w Internecie

Zrobienie strony na twardym dysku to jedno, ale opublikowanie jej w Internecie to już trudniejsze zadanie. W trakcie kursu dowiesz się czym jesthosting, serwer lokalny, transfer FTP oraz baza danych i wykorzystasz te wiedzę do publikacji swoich pięknych stron w sieci!

Podstawy HTML5 i CSS3

Na kursie poznasz podstawy języków HTML5 i CSS3,dziękiktórym nauczysz się personalizować strony i dostosowywać jej do indywidualnych potrzeb klienta.. Narzędziom dla programistów dostępne w przeglądarkach pozwolą Ci dotrzeć do każdego detalu w motywie.

Legalne źródła danych

Dowiesz się także o legalnych źródłach grafik, czcionek czy multimediów. Poznasz czym jest licencja GNU, a czym CC0. Czy możesz modyfikować motyw udostępniony dla WordPressa? Skąd pobrać zdjęcia, by nie ryzykować oskarżenia o kradzież praw autorskich? Tego nauczysz się w trakcie zajęć.

Freelancing

W Ameryce 30% wszystkich zatrudnionych pracuje jako freelancerzy. Przybliżymy Ci świat freelancingu, opowiemy dlaczego warto zostać programistą oraz jak wyglądajązarobki developera. Nauczysz się, jak kierować własną karierą, poznać swoje mocne stronyiwyróżnić się spośród innych.

Coderstrust

Najważniejsze informacje o kursie

Start:

26 marca

Cena do 28 luty:

2700 PLN brutto

netto dla firm

Twoje zaangażowanie:

2h dziennie

minimum

Czas trwania:

8 tygodni / 120h

Cena po 288 luty:

3000 PLN brutto

netto dla firm

możliwa płatność w dwóch ratach

Kolejna edycja kursu:

26.05

Zapewniamy:
Coderstrust

Naukę online – dostosowujesz godziny szkolenia do Twojego rytmu dnia

Coderstrust

Lekcje na żywo z mentorkami 2 razy w tygodniu

Coderstrust

Opiekę mentorek,  które pomagają Ci w nauce i w zdobywaniu zleceń

Coderstrust

Zbudowanie relacji z fantastycznymi  kursantkami takimi jak Ty

Coderstrust

Pomoc w uzyskaniu "Pożyczki na Kształcenie" z dotacją z Ministerstwa Rozwoju

Więcej informacji

Jeżeli chcesz otrzymać pełen zakres kursu i dodatkowe informacje na jego temat, wypełnij formularz.

Poznaj nasz model nauczania

Ten intensywny kurs od podstaw został przygotowany z myślą o kobietach, które cenią sobie niezależność i szukają nowej ścieżki rozwoju. To kurs dla osób, które w krótkim czasie chcą zdobyć umiejętności tworzenia stron internetowych pozwalających na rozpoczęcie kariery freelancerskiej.

Uczymy od podstaw

Nie martw się, że nie miałaś wcześniej kontaktu z programowaniem, ponieważ kurs dostosowany jest do osób bez doświadczenia. Pokażemy jak łatwo można zacząć tworzyć swoją przestrzeń w Internecie, i przekonasz się że wystarczy do tego 8 tygodni. Jeśli możesz przez dwa miesiące przeznaczyć około 3 godzin dziennie na naukę – ten kurs jest dla Ciebie!

Uczymy online

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. W CodersTrust Polska sama tworzysz swój harmonogram nauki. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków by zdobywać wiedzę.

Nauka na platformie

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Kontakt z mentorkami, oraz innymi kursantkami odbywa się na czacie lub za pomocą konferencji wideo. Zobacz przykładową lekcję.

Lekcje na żywo

Dwie charyzmatyczne Mentorki z ogromnym doświadczeniem w WordPressie wprowadzą Cię w świat tworzenia stron internetowych, zmotywują do nauki i wskażą gdzie i jak szukać najlepszych rozwiązań. Weźmiesz udział w 16 energetyzujących lekcjach na żywo online z Mentorkami.

Codzienne wsparcie mentorek

Oprócz lekcji na żywo Mentorki są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach. To właśnie podczas nich otrzymasz wsparcie w tworzeniu swoich projektów oraz dodatkowe omówienie materiału. Projekty, które tworzysz stają się częścią twojego profesjonalnego portfolio.

Materiały edukacyjne

W CodersTrust Polska dbamy o najwyższą jakość kursów. Zakres szkolenia obejmuje wysokiej klasy materiały multimedialne (filmy instruktażowe, widea, prezentacje) przygotowane przez praktyków- programistów. Wierzymy, że różnorodność kontentu szkoleniowego oraz codzienne wsparcie mentora to przepis na Twój sukces.

Przygotowania zaczynasz na tydzień przed kursem

Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz dostęp do platformy, aby przygotować się przed pierwszą lekcją. Zapoznasz się z nowym środowiskiem, by pewniej rozpocząć naukę.

Uczysz się w grupie

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi. Podczas bootcampu poznasz inne kursantki, takie jak Ty – zmotywowane mamy. Będziesz wspierana i inspirowana przez Mentorki, absolwentki i współuczestniczki bootcampu.

Tworzysz własne portfolio

W ramach zaliczeń kolejnych etapów nauki przygotujesz ciekawe projekty, w których pochwalisz się umiejętnościami. Będą to pierwsze prace, które zasilą Twoje portfolio. Podczas lekcji z wprowadzenia do Freelancingu dowiesz się jak takie portfolio dołączyć do profilu online.

Kto będzie Cię uczył, poznaj Twoje mentorki

Magdalena Paciorek

Mentorka WordPressa

 • Inżynier informatyki
 • Od 4 lat freelancerka WordPressa
 • Mocno zaangażowana w społeczność WordPressa
 • Współorganizatorka WordUp Poznań – lokalnych spotkań miłośników WordPressa oraz nadchodzącej konferencji WordCamp Poznań 2018.

Przeczytaj wywiad z Magdaleną

„Sama jestem samoukiem, wszystkiego o WordPressie i freelancingu nauczyłam się samodzielnie, po drodze popełniając wiele błędów, m.in. dlatego że nie miałam dostępu do mentora czy osoby, która by mi doradziła. Mam nadzieję, że będę dla uczestników takim drogowskazem, który wskaże odpowiedni kierunek działania i pozwoli uniknąć podstawowych błędów.”

Sylwia Błach

Mentorka WordPressa

 • Programistka, magister inżynier, doktorantka
 • Autorka gry „Snowman: Revenge” dostępnej w Google Play
 • Zdobywczyni stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia oraz Studenckiego Nobla naszczeblu regionalnym w branży kierunki ścisłe
 • Pisarka. Blogerka i modelka
 • Działaczka społeczna. Pracowała przy wyborach Miss Polski na Wózku oraz Miss Wheelchair World

Przeczytaj wywiad z Sylwią

„Na moich zajęciach zajmiemy się stroną techniczną czyli - tworzeniem witryny od A do Z. Nauczymy się takżejak przenieść ją do Internetu, dowiemy się po co jest nam baza danychorazczym tak naprawdę jest
system zarządzania treścią. Przejdziemy do bardziej złożonych zagadnień. Chcę naszkicować problematykę
HTML 5, dzięki czemu nauczymy się wprowadzać zmiany w kodzie. Poruszymy problematykęSEOiprawa
autorskiego w kontekście grafik i zdjęć.”

Aleksandra Gościniak

Mentorka Freelancingu

 • Tworzy strony WWW od prawie 20 lat!
 • W ten sposób w ciągu ostatnich 5 lat Ola stworzyła ponad 250 stron internetowych, w tym także sklepów internetowych na WooCommerce.
 • Od 2 lat uczy i szkoli!
 • Prowadzi grupę wsparcia na FB!

Przeczytaj wywiad z Aleksandrą

„Dziewczyny wykonują na kursie naprawdę świetną robotę. Na ostatnich konsultacjach, na których przedstawiały swoje projekty zaliczeniowe nie mogłam wyjść z podziwu, że stworzone przez nich projekty są tak dobre. Nie dość, że nauczyły się samodzielnie tworzyć strony internetowe na WordPressie i już mają za sobą stworzonych kilka projektów, nabrały również pewności siebie w zakresie stworzenia własnego biznesu.”

Co mówią nasze absolwentki

Marta

„WordPress jest bardzo intuicyjny i łatwy do przyswojenia, a wiedza z freelancingu, którą właśnie zaczynamy zdobywać w drugiej części kursu wydaje się być nieoceniona w samodzielnej pracy.”

przeczytaj wywiad
Ania

„Co tak naprawdę przekonało mnie do zapisania się na kurs? Chyba najbardziej to, że kurs uczy od podstaw stawiania stron i jest dla laików. Dzięki temu wiedziałam, że dam radę.”

przeczytaj wywiad
Paulina

„Kurs przypomniał mi, że ja również mogę się rozwijać. Cudownie jest móc oderwać się od domowych obowiązków i takiego trochę marazmu, zmusić się do aktywności. Tak, to mi daje najwięcej satysfakcji.”

przeczytaj wywiad

Zapisz się na bootcamp WordPress & Freelancing

i dołącz do #GirlsWhoFreelance.