{}

Najczęściej zadawane
pytania

Pomimo tego, że na rynku istnieje kilka kursów programowania to jednak jest kilka różnic, które przemawiają za rozpoczęciem nauki na naszej platformie. Przede wszystkim różnią nas ramy czasowe. Nasza platforma jest dostępna 24 h, co umożliwia dostosowanie godzin nauki do pracy czy studiów. Ważne jest również to, że nauka na platformie CodersTrust Polska odbywa się całkowicie online, bez konieczności dojeżdżania na jakiekolwiek spotkania w konkretnych dniach i godzinach. Na naszym kursie studenci pracują we własnym tempie i mogą liczyć na motywację ze strony mentorów. Nasi mentorzy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, a ich zadaniem jest nie tylko ocena pracy kursanta, ale również wspieranie go w codziennych problemach z kodem, a także motywowanie do nauki. Jednym z naszych najważniejszych atutów są właśnie nasi mentorzy oraz doradcy kariery, którzy pozostają w bezpośrednim kontakcie ze studentami i towarzyszą im na każdym etapie nauki na platformie. Istotną różnicą jest materiał przerabiany w trakcie kursu. CodersTrust Polska polega w znakomitej większości na kursach przygotowanych przez partnerów będących liderami e-learningu w tej branży, przez co, oprócz dowiedzionej jakości, gwarantuje również różnorodne spojrzenie na niekiedy te same tematy. Różna forma edukacji przemawia do różnych ludzi – staramy się tak dobierać kursy aby zaspokoić możliwie szerokie spektrum preferencji w kwestii metod nauki.

Nasze kursy możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Bootcampy natomiast startują o określonej dacie z konkretnym zespołem osób. W obu przypadkach masz dostęp do społeczności online, jednak dalej podczas bootcampu grupa wspólnie pracuje nad projektem.

W ramach pracy rozumiemy oferty stażu, praktyk, zleceń lub pracy zdalnej i na etat. Posiadamy sieć firm partnerskich, które oferują zatrudnienie naszych kursantów. Ponadto, po otrzymaniu certyfikatu ukończenia szkolenia, kursanci otrzymują trzymiesięczne wsparcie HR-u przy poszukiwaniu stałego zatrudnienia.

CodersTrust jest dla KAŻDEGO! Z kursów mogą korzystać zarówno osoby, które miały już coś do czynienia z IT, jak i ci, którzy chcą zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w programowaniu. Każdy, kto jest ambitny i chce znaleźć swoje miejsce w branży przyszłości, z CodersTrust może budować swoją freelancerską karierę i uczyć się nowych kompetencji. Z CodersTrust mogą korzystać praktycznie wszyscy, a w szczególności studenci, osoby, które chcą się przebranżowić albo zmienić model swojej pracy, bezrobotni, a także rodzice na urlopach macierzyńskich/ojcowskich czy wychowawczych oraz renciści lub emeryci.

Nasze doświadczenie w 6 krajach na całym świecie pokazuje, że ponad 50% naszych studentów zaczyna zarabiać pieniądze już w trakcie kursu CodersTrust, wykorzystując nowo nabyte i dotychczas posiadane kompetencje. Jeżeli będziesz pilnie się uczył, a także korzystał ze wsparcia naszego mentora i doradcy kariery, dajesz sobie ogromną szansę, by znaleźć się w tym gronie.

Nasze kursy można rozpocząć od razu. Dajemy naszym kursantom możliwość wybrania dogodnego momentu na rozpoczęcie nauki a także kontynuowania jej o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na ziemi.

Materiały na naszych kursach są wyłącznie w języku angielskim, jednak nasi mentorzy są Polakami. Dzięki temu pozwalamy naszym kursantom zdobywanie wiedzy w języku, którym posługują się programiści na co dzień i jednocześnie rozwiązywanie problemów i wyjaśnianie trudnych kwestii w języku polskim. Zapewniamy im dostęp do prawdziwego środowiska, w którym pracują programiści oraz upewniamy się, że wszystkie ich wątpliwości, czasem wynikające z kwestii językowych, są natychmiast rozwiewane.

Nasze kursy od podstaw przygotują Cię na stanowisko Juniorskie, czyli bez problemu będziesz mógł ubiegać się o pracę w branży IT. Mamy kursantów, którzy bez wykształcenia informatycznego podjęli się nauki programowania i obecnie pracują na juniorskich stanowiskach. Tak więc nie myśl o wykształceniu informatycznym w kategoriach, że bez niego nie masz  szans.

Czy studia się potrzebne? Ile ludzi tyle opinii 🙂 Na pewno wykształcenie informatyczne pomaga, ponieważ już miałabyś podstawy do nauki i z pewnością szybciej przyswajałbyś materiał.

Czy studia są ważne dla Twojego przyszłego pracodawcy? W tym przypadku to również zależy od pracodawcy.  Nasza prywatna opinia skłania się ku tezie, że jednak umiejętności są tu kluczem do sukcesu. Są informatycy, którzy kończą studia i nie nadają się na programistów, są tacy, którzy ich nie kończą, a inwestują w kursy, szkolenia, sami uczą się w domu i wychodzą na specjalistów 🙂

Na rozmowie rekrutacyjnej w branży IT, przeważnie poprzez zadania "techniczne", są sprawdzane Twoje umiejętności - nieważne czy nauczyłeś się tego w szkole czy na kursie. Studnia informatyczne mogą pozytywnie wpłynąć na szukanie pracy w branży, ale nie przesądzają o jej uzyskaniu. 

Jeśli chcesz nauczyć się programowania to zapraszamy na kurs, na którym zdobędziesz niezbędne umiejętności do pracy na stanowisku juniorskim i wsparcie w procesie rekrutacyjnym - od tworzenia CV po aktywne umawianie na rozmowy kwalifikacyjne

Skontaktuj się z nami

CodersTrust pomoże Ci odkryć swój potencjał

hello@coderstrust.pl
tel. 691 950 343
ul. Jaworzyńska 7/9
00-634 Warszawa