{}


Gwarancja pracy z CodersTrust – na czym polega?

Wiele osób zainteresowanych naszymi kursami pyta o gwarancję pracy. W CodersTrust każdy z naszych absolwentów zostaje objęty specjalnym programem pomocy w jej znalezieniu.

W trakcie oraz po zakończeniu kursów Java Developer, Frontend Developer oraz Tester, każdy z kursantów otrzymuje od nas kompleksowe wsparcie w znalezieniu swojej pierwszej, wymarzonej pracy w IT. Zapoznaj się z projektem gwarancja pracy w CodersTrust.

Tworzenie portfolio

Gwarancja pracy to bardzo ważny element naszych szkoleń. Uczestnicy, podczas trwania kursu, pracują nad swoim pierwszym portfolio dla przyszłego pracodawcy. Mentorzy prowadzący szkolenia opracowali bardzo ciekawe projekty do wykonania, które z całą pewnością zrobią dobre, pierwsze wrażenie. Z doświadczenia wiemy, że portfolio jest niezbędne podczas rozmowy rekrutacyjnej.

gwarancja pracy

Rozmowa rekrutacyjna

Każda osoba starająca się o pracę wie jak ważna jest rozmowa rekrutacyjna. Należy się do niej solidnie przygotować zarówno w kwestii umiejętności miękkich jak i technicznych. Wraz z naszym Mentorem każdy z kursantów odbędzie próbne interview. Dzięki temu uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się ze standardowymi zadaniami technicznymi, jakie mogą spotkać każdego aspirującego Juniora podczas rozmowy. Mentor udzieli wielu cennych wskazówek dotyczących CV oraz jak sobie radzić z niestandardowymi pytaniami. Dobrze przeprowadzona rozmowa to gwarancja pracy.

Przygotowanie do rekrutacji

Z doświadczenia wiemy, że dla wielu osób zainteresowanych naszymi kursami branża IT i szukanie w niej pracy to nowość.  W związku z tym, organizujemy webinary z rekruterami, podczas których omawiamy tematy związane z rekrutacją i szukaniem pracy, spotkania z przyszłymi pracodawcami oraz specjalistami z branży. Oprócz tego na naszym blogu można znaleźć wiele wpisów na temat tego jak przygotować się do interview, czego oczekiwać podczas rozmowy oraz jak z sukcesem się zaprezentować.

gwarancja pracy

Rekruter- specjalista

Każdy zapewne słyszał powiedzenie, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze – z pewnością tak jest w przypadku CV. Bądźmy szczerzy - standardowo, rekruter poświęca około 20 sek. na CV kandydata. Jeśli nie przykuje jego uwagi odłoży je na biurko i już nigdy do niego nie wróci. Nasz specjalista do spraw rekrutacji wie jak stworzyć niestandardowe CV, dlatego też jesteśmy pewni, że z jego pomocą każdy z kursantów wyróżni się na tle innych kandydatów. Ponadto, oprócz CV, specjalista pomoże w utworzeniu profesjonalnego profilu na Linkedinie.

Ślemy CV

W ostatnim etapie, zaczynamy wysyłkę CV do naszych partnerów w celu umówienia każdego z absolwentów na rozmowę rekrutacyjną.  Przez całe 3 miesiące wsparcia, nasz specjalista do spraw rekrutacji, będzie kontaktował się ze wszystkimi uczestnikami, informując ich o nowych ofertach pracy oraz gdzie warto aplikować. Będzie on odpowiedzialny za wysyłkę CV oraz monitoring postępów w szukaniu pracy.

W CodersTrust dbamy o absolwentów, którzy swoją ciężką pracą zasłużyli na sukces. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy z nich znalazł swoje idealnie miejsce pracy.

 

Jeśli marzysz o pracy w branży IT i jesteś gotów nauczyć się czegoś nowego to koniecznie się do nas odezwij.

Dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc

📞 691 – 950 – 343

 

Autor artykułu:

Martyna Gregorczuk

Najnowsze artykuły:

Zapisz się do newslettera

Podaj nam swój adres e-mail a będziemy informować Cię o naszych ofertach specjalnych, wydarzeniach przez nas organizowanych oraz przesyłać ciekawe poradniki na temat nauki programowania.