Bootcamp WordPress & Freelancing

Zapraszamy wszystkich na nową edycję bootcampu WordPress&Freelancing już od 11 grudnia

 

we współpracy z  

 

Marzysz o sytuacji, kiedy to praca dopasowuje się do Twoich potrzeb, którą możesz zabrać ze sobą i pracować z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie? Jeżeli tak, to zapisz się na bootcamp WordPress & Freelancing i dołącz do #GirlsWhoFreelance.

W trakcie pierwszej edycji kursantki zdobyły umiejętności z zakresu tworzenia stron internetowych, a także umiejętności miękkie związane z pracą zdalną. Wyposażone w wiedzę i pewność siebie są gotowe na podbój rynku. Chcesz dołączyć do grona kobiet sukcesu? To szkolenie jest dla Ciebie!

Łączymy naukę tworzenia stron internetowych z kompetencjami miękkimi i freelancingiem, aby jak najszybciej zacząć zarabiać na platformach ze zleceniami jak Upwork.

  • Kurs jest prowadzony w formie bootcampu –  intensywnego ośmiotygodniowego szkolenia online.

  • Lekcje na żywo oraz konsultacje z mentorkami prowadzone są w języku polskim, natomiast materiały dostarczamy w języku angielskim.

  • Zdobędziesz umiejętności niezbędne do projektowania stron w WordPressie.

  • Nauczysz się pracować jako freelancer.

  • Dowiesz się, jak i gdzie szukać zleceń z całego świata.

  • Bootcamp stworzony został z myślą o początkujących.

  • Jedynym wymogiem jest znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym – dzięki temu możesz wykonywać zlecenia dla firm z całego świata!

Jeżeli chcesz otrzymać pełen zakres kursu i dodatkowe informacje na jego temat, wypełnij formularz i skontaktuj się z nami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Coderstrust Sp. z o. o. na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na przesyłanie materiałów reklamowych

Start: 11 grudnia

Czas trwania: 8 tygodni (z przerwą na Święta)

Cena: 3000 PLN brutto (netto dla firm)

(możliwa płatność w dwóch ratach)

Kolejna edycja 19 lutego 2018!

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE

 

Nasza Mentorka – Sylwia Błach 

Programistka. Pani magister inżynier. Studentka studiów doktoranckich na Politechnice Poznańskiej na kierunku informatyka. Zainteresowana badaniami sieci społecznościowych. W latach 2015/2016 działała w komitecie organizacyjnym Game Industry Conference. Przewodnicząca Koła Naukowego Ruch Projektantów Gier. Autorka gry „Snowman: Revenge” dostępnej w Google Play. Zdobywczyni stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia oraz Studenckiego Nobla na szczeblu regionalnym w branży kierunki ścisłe.

Freelancerka. Programuje w silnikach do gier Unity3D i Unreal Engine, w językach Python, C++, Javascript i tworzy strony WWW z wykorzystaniem systemów CMS WordPress oraz Prestashop.

Pisarka. Blogerka i modelka. Autorka dwóch blogów: sylwiablach.pl – na którym dzieli się swoją twórczością i przemyśleniami oraz  – vamppiv.pl na którym prezentuje swój styl i efekty sesji zdjęciowych. Modelka w Butterfly Agency Models. Twarz bieliźnianej marki Panache.

Działaczka społeczna. Pracowała przy wyborach Miss Polski na Wózku oraz Miss Wheelchair World. Ambasadorka kampanii Dotykam=Wygrywam promującej samobadanie piersi. Wyróżniona przez markę Panache jako Wzór do Naśladowania w konkursie Modelled by Role Models Nowy Wymiar Piękna. Finalistka Mocne Strony Kobiety magazynu Cosmopolitan.

System nauczania

Kurs całościowo odbywa się onlineto od Ciebie zależy czas i miejsce nauki. Nie musisz zmieniać swojego grafiku, aby wziąć udział w szkoleniu. Materiały zostały przygotowane przez najlepszych praktyków. Otrzymujesz dostęp 24/7 do innowacyjnej platformy e-learningowej.

Zdobywanie wiedzy z pomocą mentorów

Weźmiesz udział w szesnastu lekcjach na żywo – cyklicznych webinarach z mentorkami, które pomogą Ci w drodze do pozyskiwania kompetencji najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Mentorki będą prowadzić grupę od pierwszego do ostatniego dnia kursu. Oprócz tego masz możliwość indywidualnych konsultacji.

Społeczność kursantów

Poznaj innych kursantów CodersTrust Polska. Dziel się z nimi swoimi pomysłami, projektami i doświadczeniem.

 

FREELANCING

Freelancing to trend, który zdobywa coraz większą popularność na świecie. Już dzisiaj w Ameryce ponad 30% wszystkich zatrudnionych osób pracuje jako freelancerzy, i mówi się, że do 2020 roku ta liczba wzrośnie do 40%. Przybliżymy Ci ten świat, opowiemy dlaczego warto zostać programistą oraz dowiesz się, ile zarabia developer. Nauczysz się, jak kierować własną karierą, poznać swoje mocne strony, jak wyróżnić się spośród innych i wykorzystać do tego celu Social Media. Nauczysz się efektywnie zdobywać zlecenia i klientów oraz tworzyć oferty.

 

Zapoznamy Cię z globalną platformą zleceń Upwork oraz opowiemy, co możesz dzięki korzystaniu z niej. Stworzysz swój profil na platformie oraz zapewnisz sobie sukces dopracowując go w najdrobniejszych szczegółach. Dowiesz się, jak dotrzeć do potencjalnych klientów używając narzędzi dostępnych na platformie. Opowiemy Ci o zarządzaniu czasem i zarabianiu na platformie oraz przekażemy ostateczne wskazówki, by stać się gwiazdą freelancingu. Sprawdzisz i porównasz inne platformy oferujące zlecenia dla freelancerów.


Przekażemy Ci wskazówki, jak swobodnie prezentować się i wypowiadać. Popracujesz nad pewnością siebie i naturalnością przed kamerą oraz stworzysz video-wizytówkę i video CV.

 

Nauczysz się profesjonalnego pisania e-maili oraz listów. Dowiesz się jak sprawnie wyszukiwać informacje w sieci. Poznasz sekrety sprawnej komunikacji z międzynarodowymi klientami. Dowiesz się więcej o zasadach efektywnej nauki języka angielskiego, przełamywaniu barier w komunikacji. Poznasz tajniki rozmów biznesowych oraz słownictwo z branży IT.

Zapisz się na bootcamp WordPress & Freelancing i dołącz do #GirlsWhoFreelance.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE