Kurs online: Front-end Development

Co zawiera kurs Front-end Development + Freelancing?

Kurs podzielony jest na bloki, w ramach których, przy wsparciu mentora, rozpoczynasz naukę od podstawowych umiejętności, a kończysz na realizacji samodzielnego projektu, który zostanie oceniony przez jednego z naszych ekspertów.

Łączymy naukę języków programowania z kompetencjami miękkimi i freelancingiem abyś jak najszybciej zarabiał na platformach ze zleceniami jak Upwork lub zdobył stałą pracę.

Cena: 6000 PLN brutto/ netto dla firm
Możliwość rozłożenia na raty: 4 x 1500 PLN
Czas trwania kursu: 15 tygodni/270h
Start bootcampu: 26 luty

Kup kurs

Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
Logo Image
{"slides_column":"5","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}

HTML i CSS

Wprowadzenie do HTML i CSS – czym są, jakie dają możliwości oraz jakie mają ograniczenia. Tworzenie struktury strony z wykorzystaniem ich podstawowych elementów. Definiowanie kaskadowych arkuszy stylów, umieszczanie ich w kodzie, prezentacja podstawowych selektorów CSS. Praca z najnowszymi rozszerzeniami poznanych języków – HTML5 i CSS3 oraz zapoznanie się z problematyką dotyczącą kompatybilności pomiędzy przeglądarkami. Określenie czym są standardy i dlaczego należy się do nich stosować.

 

JavaScript

Podstawy języka JavaScript, jak działa, do czego jest wykorzystywany, podstawowe elementy składni. Wprowadzenie do zmiennych, struktur danych, funkcji, instrukcji warunkowych, pętli, eventów. Wprowadzenie do interaktywnych stron internetowych w oparciu o język JavaScript. Przedstawienie struktury DOM – funkcji oraz dostępnych w przeglądarkach internetowych metod jej manipulacji. Praca nad zbudowaniem aplikacji pogodowej z wykorzystaniem języka JavaScript jako projekt podsumowujący zdobytą do tej pory wiedzę. Integracja zewnętrznego pluginu.

 

jQuery

Zapoznanie z możliwościami i podstawową składnią biblioteki jQuery. Interaktywne strony internetowe przy użyciu możliwości oferowanych przez bibliotekę jQuery. Tworzenie zaawansowanych animacji z wykorzystaniem jQuery.

 

Responsywne strony internetowe

Podstawy projektowania responsywnych stron internetowych. Techniki rozpoznania typu używanego przez użytkownika urządzenia i odpowiedniego dostosowania strony. Zastosowanie frameworka CSS, HTML i JS Bootstrap w tworzeniu responsywnych stron internetowych oraz poznanie kolejnych możliwości oferowanych przez framework Bootstrap.

AJAX

Wprowadzenie do wywołań asynchronicznych oraz Interfejsu Programistycznego Aplikacji (API). Przygotowanie i przesyłanie żądań oraz przetwarzanie otrzymanych odpowiedzi w oparciu o technikę AJAX. Tworzenie zaawansowanej aplikacji korzystającej z zewnętrznych dostawców danych.

Kompetencje miękkie

Pewność siebie

Przekażemy Ci wskazówki  jak swobodnie prezentować się i wypowiadać. Popracujesz nad pewnością siebie i naturalnością przed kamerą oraz stworzysz video-wizytówkę, video CV.

Komunikacja

Nauczysz się profesjonalnego pisania e-maili oraz listów. Dowiesz się jak sprawnie wyszukiwać informacje w sieci. Poznasz sekrety sprawnej komunikacji z międzynarodowymi klientami. Dowiesz się więcej o zasadach efektywnej nauki języka angielskiego, przełamywaniu barier w komunikacji. Poznasz tajniki rozmów biznesowych oraz słownictwo z branży IT.

Rozmowa kwalifikacyjna

Napiszesz list motywacyjny według naszych wskazówek, który pomoże Ci zrobić dobre wrażenie na każdej rozmowie kwalifikacyjnej. Dowiesz się, jak ważną rolę w rozmowie kwalifikacyjnej odgrywa research.

Freelancing

Zostań freelancerem

Przybliżymy Ci świat freelancingu, opowiemy dlaczego warto zostać programistą oraz dowiesz się, ile zarabia developer. Nauczysz się, jak kierować własną karierą, poznać swoje mocne strony, jak wyróżnić się spośród innych i wykorzystać do tego celu Social Media. Nauczysz się efektywnie zdobywać zlecenia i klientów oraz tworzyć oferty.

Portale dla freelancerów

Zapoznamy Cię z globalną platformą zleceń Upwork oraz opowiemy co możesz zyskać jeśli będziesz z niej korzystał. Stworzysz swój profil na platformie oraz zapewnisz sobie sukces dopracowując go w najdrobniejszych szczegółach. Dowiesz się jak dotrzeć do potencjalnych klientów używając narzędzi dostępnych na platformie. Opowiemy Ci o zarządzaniu czasem i zarabianiu na platformie oraz przekażemy ostateczne wskazówki by stać się gwiazdą freelancingu. Sprawdzisz i porównasz inne platformy oferujące zlecenia dla freelancerów.

Finansowanie

Napisz do nas, by rozłożyć płatność na raty po 1090PLN miesięcznie - Hello@CodersTrust.pl
Krajowy Fundusz Szkoleniowy stanowi wydzieloną cześć Funduszu Pracy i przeznacza środki na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Wysokość dofinansowania uzależniona jest od statusu przedsiębiorcy. W przypadku mikroprzedsiębiorców ze środków KFS może zostać sfinansowane 100% kosztów naszego kursu. W przypadku pozostałych firm- 80%, a 20% kosztów szkolenia pokrywa pracodawca.
CodersTrust Polska jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i dzięki temu umożliwia ubieganie się o sfinansowanie naszego kursu programowania przez Urząd Pracy. Wystarczy zarejestrować się w Urzędzie Pracy i złożyć wniosek o dofinansowanie. Urząd Pracy może dofinansować do stu procent ceny kursu.
Pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju umożliwia wzięcie nieoprocentowanej pożyczki na rozwój oraz otrzymanie zwrotu części kosztów. Więcej na ten temat: Inwestuj w Rozwój