{}

Kurs

HTML i CSS

4 tygodnie intensywnej nauki pod okiem Mentora-Programisty.
Edytuj kod, twórz animacje i responsywne strony.

CENA

2100 zł

Możliwość dofinansowania i płatności w ratach. Dla firm doliczamy 23% VAT.

START:

9 września

4 tygodnie i 80 godzin nauki na naszym kursie.

ZAANGAŻOWANIE

20h tygodniowo

Intensywna nauka pozwoli Ci być na bieżąco, możesz też dopasować ilość godzin do swoich preferencji i umiejętności.

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Uczymy od podstaw. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w branży IT, sugerujemy znajomość angielskiego na poziomie B1

Czego się nauczysz?

Kurs HTML i CSS pozwoli Ci rozwijać się na wielu płaszczyznach związanych z tworzeniem wizualnej części stron internetowych. Od grafiki i animacji przez formularze i przyciski, poznasz budowę każdego elementu widocznego na stronie internetowej. W trakcie naszego kursu stworzysz responsywną stronę, którą dostosujesz do urządzeń mobilnych. Pozwoli Ci to jeszcze skuteczniej poruszać się w Internecie i tworzyć bardziej zaawansowane strony www.

HTML5 + CSS3

Poznasz HTML5 oraz CSS3 które są punktem wyjścia przy tworzeniu stron WWW. Zmierzysz się z budowaniem tagów, tworzeniem menu, formularzy, edytowaniu ramek oraz pisaniu bloków z kodem.

Responsywne strony WWW

Responsywna strona wygląda dobrze na każdym urządzeniu: telefonie, tablecie oraz komputerze. Na kursie poznasz techniki tworzenia stron które dynamicznie zmieniają swój wygląd w zależności od szerokości ekranu na którym się wyświetlają.

Narzędzia developerskie

Poznasz szereg narzędzi do pracy z kodem. Pokażemy Ci jak weryfikować swoją pracę poprzez testy i debugowanie kodu. Na kursie nauczymy Ciebie jak samemu poprawić swoje błędy oraz pracować nad wydajnością Twoich stron.

 

Tworzenie projektów

Stworzysz własne projekty responsywnych stron! Zmierzysz się z projektem graficznym, wdrożysz landing page, stworzysz animacje oraz nauczysz się składać szablony do najbardziej popularnych technologii.

Każdy kursant otrzyma dodatkowo dostęp do 80 lekcji z języka angielskiego w IT

Opinie naszych kursantów

Znasz WordPressa?

Ten kurs pozwoli Ci rozwinąć umiejętności związane z budowaniem i dostosowywaniem stron na WordPressie.

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Aby ułatwić Ci start w nowym obszarze zatrudnienia, zapewniamy Ci przygotowanie do procesu rekrutacji. Nasz specjalista ds. rekrutacji w IT przeprowadzi Cię przez cały proces planowania kariery i poszukiwania pracy. Porozmawiacie o możliwościach i oczekiwaniach, wspólnie przygotujecie profesjonalne CV oraz doszlifujecie profil na LinkedIn, tak aby odpowiadał na oczekiwania firm poszukujących początkujących specjalistów. Otrzymasz od nas również namiary na portale i firmy rekrutujące pracowników do IT oraz naszych partnerów, z którymi współpracujemy w zakresie praktyk i staży. Twoim zadaniem będzie aplikowanie i udział w rozmowach rekrutacyjnych, ale nie martw się – będziesz do tego przygotowany/a.

ZAPISZ SIĘ NA KURS
aż 4 tygodnie intensywnej nauki z Mentorem

Wykorzystaj początek wakacji i zainwestuj w siebie. Poznaj HTML i CSS, na którym oparty jest cały Internet!

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu.

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dlaczego warto?

  • Doskonale poznasz HTML&CSS - aż 12 godzin lekcji na żywo + 6 godzin konsultacji.
  • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
  • Nauka online z każdego miasta.
  • Nawet codzienne konsultacje 1 na 1.
  • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs HTML&CSS.

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twojego Mentora

Prowadzący

Karol Kudła

Freelancer samouk, tworzy strony internetowe w PHP, Javascript, HTML, CSS i WordPress. Jednym z jego pierwszych zapytań w google było – „jak stworzyć stronę internetową”. Na lekcjach informatyki stworzył stronę z profilami osób ze swojej klasy, ale jeszcze nie zdawał sobie sprawy, że można to przekształcić w portal ogólnopolski. Od zawsze wiedział, że chce być swoim własnym szefem, dlatego sam szukał klientów, a później oni sami go odnajdywali. Teraz zajmuje się głównie większymi platformami komercyjnymi. Jego rozwój w dziedzinie programowania można określić prostą parafrazą znanej sentencji: „Potrzeba matką (wynalazku) nauki”.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu HTML&CSS

*Harmonogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian