baner java2

Kurs Java

 

Bootcamp Java Master Mentor

powered by Crossover

Weź udział w 4-miesięcznym bootcampie Java i poznaj najpopularniejszy język programowania. Dołącz do najbardziej poszukiwanych na rynku pracy specjalistów!

 • pracuj nad projektem na GitHubie
 • bierz udział w webinarach prowadzonych przez ekspertów
 • zyskaj wsparcie doświadczonych mentorów
 • ucz się kiedy i gdzie chcesz dzięki platformie online dostępnej 24/7

Wsparcie mentorów

Gwarancja pracy

Nauka na platformie
online 24 h


 • Mentorzy będą prowadzić grupę od pierwszego do ostatniego dnia – biorą odpowiedzialność za grupę i jej rezultaty.
 • Kurs pozwoli Ci poznać praktyczne podejście do programowania bez zbędnej teorii.
 • Poznasz proces wytwarzania oprogramowania od pomysłu, przez fazę planowania, developmentu i testów, aż po release na środowisko produkcyjne dzięki zastosowaniu Continuous Integration & Delivery. Wszystko to w najbardziej pożądanych technologiach na rynku.
 • Lekcje na żywo z Java Master Mentorem, codzienne wsparcie mentorów oraz cykliczne webinary z ekspertami pomogą Ci w drodze do pozyskiwania kompetencji najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.
 • Do rozpoczęcia kursu nie jest potrzebna żadna wcześniejsza wiedza programistyczna.

Po uzyskaniu certyfikatu ukończenia bootcampu gwarantujemy trzymiesięczne wsparcie w obraniu odpowiedniej ścieżki kariery:

 • stworzenie profesjonalnego CV
 • portfolio na GitHubie z autorskim projektem
 • przygotowanie do rekrutacji
 • umawianie na rozmowy kwalifikacyjne

Współpracujemy z partnerami, którzy deklarują zatrudnienie naszych kursantów po otrzymaniu przez nich certyfikatu ukończeniu bootcampu.

Na kolejną edycję zapraszamy 15 stycznia!

Cena: 8400 PLN brutto (dla firm netto) do dnia 31.12.2017

po 01.01.2018 cena wynosi 8900 PLN brutto (netto dla firm)

Możliwość płatności ratalnych i dofinansowania.

Kup kurs
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Coderstrust Sp. z o.o., na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na przesyłanie materiałów reklamowych

Chcesz otrzymać pełny zakres kursu lub poznać szczegóły webinarów? Napisz do nas!

Piotr Kołacz – Java Chief Software Architect Crossover

Doświadczony programista Java poprowadzi z Tobą czteromiesięczny projekt podczas lekcji na żywo oraz na czacie. Pracuje jako Java Chief Software Architect w Crossover.

Dlaczego Java

 • najpopularniejszy język programowania: 9 mln programistów, działa na ponad 7 mld urządzeń
 • połowa ofert pracy w branży IT dotyczy programistów Java
 • podstawa każdej aplikacji sieciowej
 • język programowania korporacji

Czego nauczysz się na kursie

Podstawy programowania

Na początku zapoznasz się z całkowitymi podstawami programowania. Przeprowadzimy Cię przez proces konfiguracji środowiska pracy i zapoznamy z podstawowymi elementami języka Java. Zapoznasz się z tematem zmiennych, różnych typów danych, operatorów logicznych, pętli oraz instrukcji warunkowych. Wraz z kolejnymi blokami w tym etapie będziesz tworzył coraz bardziej rozbudowane programy posługując się jedynie podstawowymi elementami języka Java. Ten etap ma za zadanie przygotować kursanta do kolejnych części kursu.

Java

W drugim etapie kursu na bazie zdobytej już wiedzy będziesz zgłębiał zagadnienia związane z językiem Java. Wyjaśnimy podstawowe koncepcje programowania obiektowego i na przykładzie zapoznamy kursanta z obiektami, ich atrybutami i metodami. W teorii i na przykładzie praktycznych rozwiązań zaprezentujemy kolejne elementy jezyka Java takie jak abstrakcja, polimorfizm, hermetyzacja oraz dziedziczenie. Kursant zostanie nauczony metod poszukiwania błędów w swoich programach oraz tworzenia jednostkowych testów stwierdzających poprawność działania jego programu.

Maven

Jednym z najpopularniejszych narzędzi do automatyzacji budowy oprogramowania na platformę Java stosowanym przez firmy programistyczne jest Maven. Kursant zapozna się ze sposobami jego użycia i konfiguracji w trakcie tworzenia praktycznych projektów Java. Ten etap ma głównie za zadanie przystosować kursanta do wymagań rynku pracy.

Git / GitHub

W kolejnym etapie zapoznasz się z rozproszonym systemem kontroli wersji Git. Na prostych przykładach przedstawimy sposoby tworzenia większych projektów przez wiele osób jednocześnie, wyjaśnimy zasady tworzenia oprogramowania w zespole. Etap ten ma za zadanie przygotować Cię do realiów panujących w firmie programistycznej i przygotować do umiejętnej pracy w zespole.

SQL

W tym etapie kursu wyjaśnimy zasady działania baz danych. Poznasz podstawowe elementy składni języka SQL wykorzystywanego do komunikacji z bazą danych. Nauczysz się sposobu organizacji informacji w bazach danych i optymalizacji czasu ich wydobywania. Pokażemy Ci w jaki sposób ze zbioru danych zawierającego tysiące rekordów wyciągnąć tylko te informacje, które Cię interesują. Wiedza zdobyta w tej części kursu przygotuje Cię do pracy z aplikacjami połączonymi z bazami danych, z jakimi najczęściej spotykamy się w przypadku języka Java.

Hibernate

W tym etapie poznasz framework Hibernate, wykorzystywany w języku Java do tworzenia aplikacji komunikujących się z bazami danych. W projektach zawartych w blokach opisujących framework Hibernate utworzymy aplikację manipulującą zawartością bazy danych i wykorzystującą informacje w niej zawarte. Wiedza zawarta w tej części kursu odpowiada na zapotrzebowanie pracodawców i obecne trendy panujące w środowisku programistów Java.

Spring

W ostatniej części kursu zapoznasz się z najpopularniejszym framework’iem Javy, Spring’iem. Zobaczysz, jakie są jego założenia oraz jak wykorzystujemy go w praktyce w naszych projektach Javy.

Jak uczymy?

System nauczania

Ucz się we własnym tempie, z dostępem do platformy online 24h. Dopasuj czas nauki do własnego kalendarza.

Zdobywanie wiedzy z pomocą mentorów

Na każdym etapie Twojej nauki towarzyszy Ci, motywuje i inspiruje mentor – doświadczony programista. Kontaktujesz się z nim za pomocą chatu, zawsze wtedy kiedy go potrzebujesz.

Doradcy kariery

Już w trakcie nauki pomożemy Ci poznać rynek pracy: doradzimy Ci przy tworzeniu CV, a po ukończeniu kursu przekażemy je do naszych firm partnerskich i skontaktujemy cię z nimi.

Społeczność kursantów

Poznaj innych kursantów CodersTrust Polska. Dziel się z nimi swoimi pomysłami, projektami i doświadczeniem.

Finansowanie

Napisz do nas, by rozłożyć płatność na raty po 1090PLN miesięcznie - Hello@CodersTrust.pl
Krajowy Fundusz Szkoleniowy stanowi wydzieloną cześć Funduszu Pracy i przeznacza środki na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Wysokość dofinansowania uzależniona jest od statusu przedsiębiorcy. W przypadku mikroprzedsiębiorców ze środków KFS może zostać sfinansowane 100% kosztów naszego kursu. W przypadku pozostałych firm- 80%, a 20% kosztów szkolenia pokrywa pracodawca.
CodersTrust Polska jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych i dzięki temu umożliwia ubieganie się o sfinansowanie naszego kursu programowania przez Urząd Pracy. Wystarczy zarejestrować się w Urzędzie Pracy i złożyć wniosek o dofinansowanie. Urząd Pracy może dofinansować do stu procent ceny kursu.
Pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju umożliwia wzięcie nieoprocentowanej pożyczki na rozwój oraz otrzymanie zwrotu części kosztów. Więcej na ten temat: Inwestuj w Rozwój