{}

Kurs

Java Developer

Poznaj od podstaw język oraz narzędzia do tworzenia skomplikowanych aplikacji internetowych nie wychodząc z domu.
Zacznij zarabiać w najszybciej rozwijającej się branży świata.

Zapytaj o szkolenie

Wypełnij formularz, zarezerwuj sobie miejsce na kursie i zadaj swoje pytanie

CENA

9 900 zł

CZAS TRWANIA

25 tygodni

ZAANGAŻOWANIE

25h tygodniowo

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Pakiet I+II

Introduction + First Project
9 900 25 tygodni
 • Najbliższe edycje
 • 9 Grudnia - 29 Maja
 • 20 Stycznia - 10 Lipca
Popularne

JAVA część I

Introduction
4 500 11 tygodni
 • Najbliższe edycje
 • 9 Grudnia - 21 Lutego
 • 20 Stycznia - 3 Kwietnia

JAVA część II

First Project
5 800 14 tygodni
 • Najbliższe edycje
 • 9 Grudnia - 15 Marca
 • 3 Lutego - 8 Maja

Etapy Kursu Java Developer

Nasz kurs składa się z dwóch etapów. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Javą powinieneś wybrać Java Introduction. Jeśli jednak nie jest to Twój początek z językiem wtedy możesz od razu przejść do 2 etapu kursu i skupić się na tworzeniu projektu! Dzięki takiemu podziałowi, jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni poziom kształcenia każdemu kursantowi, dostosowując się do jego dotychczasowego doświadczenia

Java
Introduction

To pierwsza część naszego intensywnego kursu, w której skoncentrujemy się na przekazaniu niezbędnej wiedzy dotyczącej składni języka Java, podstawowych narzędzi programisty i pierwszym kodzie.

Java
First Project

To drugi etap kursu odzwierciedlający środowisko pracy. Java First Project jest dla osób, które znają już część teoretyczną oraz podstawy Javy. Najważniejszym elementem tego etapu będzie praca projektowa nad aplikacją w grupach 3-4 osobowych.

Pakiet 1+2

Cena: 9900 zł

Kup pakiet Java Introduction + Java First Project i zaoszczędź 400 zł.

Czego się nauczysz?

Dzięki nauce na naszym intensywnym kursie, zdobędziesz umiejętności, które są niezbędne w pracy Java Developera. Zakres kursu pozwala od razu aplikować na stanowisko Java Developera - jednak większość absolwentów i tak decyduje się zacząć od Juniora. Co czeka Cię dokładniej na naszym kursie?

Podstawy Javy

Naukę Javy zaczniemy od podstaw. Poznasz najważniejsze zagadnienia a Mentorzy zwrócą uwagę na kluczowe elementy w nauce programowania w Javie, tak abyś nauczył się tego co naprawdę potrzebne.

Praca z projektem

Agile, Scrum, narzędzia do zarządzania kodem, narzędzia do analizy kodu, Continuous Integration, Continuous Delivery. Dzięki wykorzystaniu narzędzi i metodyki pracy programistów sam stworzysz prawdziwy projekt!

Bazy danych

Podczas naszego szkolenia dowiesz się jak przechowywać dane w sposób bezpieczny i efektywny. Zdobędziesz wiedzę o tym, czym różni się SQL od noSQL oraz jaką bazę wybrać w konkretnym przypadku.

Testowanie oprogramowania

Nauczysz się pisać testy jednostkowe do każdego ze swoich zadań, aby móc wykryć błędy. Dowiesz się czym są Unit, Integration oraz End-to-End testy.

Spring
& Hibernate

Poznasz dwa najważniejsze i najbardziej znane frameworki, które w błyskawiczny i prosty sposób pozwolą Ci tworzyć zaawansowane aplikacje w Javie.

Zasady tworzenia czystego i łatwego w utrzymaniu kodu

Dowiesz się więcej o  technikach oraz narzędziach wspierających tworzenie kodu, który będzie łatwy w utrzymaniu i w rozwoju.

Nie wiesz, czy Java jest dla Ciebie?

Przy zapisie na kurs otrzymasz dodatkowe
80 lekcji z języka angielskiego w IT.

Opinie naszych kursantów

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Aby ułatwić Ci start w nowym obszarze zatrudnienia, zapewniamy Ci przygotowanie do procesu rekrutacji. Nasz specjalista ds. rekrutacji w IT przeprowadzi Cię przez cały proces planowania kariery i poszukiwania pracy. Porozmawiacie o możliwościach i oczekiwaniach, wspólnie przygotujecie profesjonalne CV oraz doszlifujecie profil na LinkedIn, tak aby odpowiadał na oczekiwania firm poszukujących początkujących specjalistów. Otrzymasz od nas również namiary na portale i firmy rekrutujące pracowników do IT oraz naszych partnerów, z którymi współpracujemy w zakresie praktyk i staży. Twoim zadaniem będzie aplikowanie i udział w rozmowach rekrutacyjnych, ale nie martw się – będziesz do tego przygotowany/a.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidulną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z 2-tygodniowego okresu próbnego. Zapisz się niczym nie ryzykując!

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu.

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dlaczego warto?

 • Aż 50 godzin lekcji na żywo i 32 godziny konsultacji 1 na 1 z Mentorem.
 • Ok 300 godzin nagrań lekcji
 • Wsparcie Mentorów przez cały kurs i niepozostawianie kursantów samym sobie
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Tworzenie prawdziwej aplikacji w zespołach 3-4 osobowych.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs Java Developer.
 • Wsparcie w znalezieniu pracy.​

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoich Mentorów

Paweł Zięba

Paweł Zięba

 • Programista z 6 letnim doświadczeniem.
 • Obecnie pracuję na stanowisku Senior Software Developer.
 • Technologie, z którymi pracuje: - Java 8 - Spring Boot - Spring Cloud - Docker - Apache Kafka - bazy danych: Microsoft SQL Server, MongoDB - GIT - Jenkins – Ansible.
Wojtek Jarosz

Wojciech Jarosz

 • Pracował m. in. w Asseco Poland, BBH (najstarszy prywatny bank amerykański), CERN (największy w Europie ośrodek badawczy).
 • Poza Javą lubi też inne języki programowania np. Go.
 • Prywatnie gra w kapeli rockowej, jeździ na motocyklu i mówi po japońsku.
Łukasz Rosół

Łukasz Rosół

 • Zawodowy programista w kilkuletnim doświadczeniem komercyjnym.
 • Absolwent studiów magisterskich na AGH z zakresu systemów informatycznych.
 • Naukę programowania zaczął już w dzieciństwie.
 • Interesują go nowinki ze świata technologii i motoryzacji.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu Java Developer

*Harmonogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Dowiedz się więcej o Javie!

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat Javy już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.