{}

Java Developer

First Project

Wyróżnij się na rozmowie rekrutacyjnej.
Stwórz swoje własne, oryginalne aplikacje pod okiem mentorów.
Zbuduj portfolio bez wychodzenia z domu.

CENA*

5800 zł

Możliwość dofinansowania i płatności w ratach. Dla firm doliczamy 23% VAT.

CZAS TRWANIA

16 września - 22 grudnia

W sumie 14 tygodni i aż 350 godzin nauki na naszym kursie.

ZAANGAŻOWANIE

25h tygodniowo

Jest to minimum, które pozwoli Ci być na bieżąco, ale możesz dostosowywać tę ilość godzin do swojego tempa nauki.

POZIOM TRUDNOŚCI*

Średniozaawansowany*

To nie jest szkolenie dla początkujących - oczekujemy, że wszyscy uczestnicy będą mieli praktyczną wiedzę z zakresu Javy, Testowania Jednostkowego, Git & Maven. Jeśli nie brałeś udziału w pierwszej części naszego kursu - Twoją wiedzę zweryfikuje Mentor prowadzący.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidulną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

POBIERZ ZAKRES KURSU

Dowiedz się więcej o kursie, wypełnij formularz i otrzymaj pełen zakres kursu Java Developer First Project

Czego się nauczysz?

Java First Project to druga część kursu odzwierciedlająca środowisko pracy. Ten etap dla osób, które znają już część teoretyczną oraz podstawy Javy. Najważniejszym elementem tego etapu będzie praca projektowa nad aplikacją w grupach 3-4 osobowych. Realizacja jest podzielona na 25 zadań, które wykonasz w swoim zespole, prowadzonym przez Mentora. Podczas szkolenia będziesz wykorzystywać dokumentacje oraz narzędzia, które są używane przez programistów na całym świecie. Dzięki naszemu kursowi, wkroczenie na międzynarodowy rynek będzie w zasięgu Twoich rąk. Praca grupowa nad finalnym projektem jest naszą autorską symulacją Twojej przyszłej pracy.

Jackson & REST

Nauczysz się jak tworzyć webserwisy w najpopularniejszym obecnie stylu REST. Poznasz, co to JSON oraz XML oraz jak za ich pomocą przesyłać obiekty Javy.

Design Patterns & Spring

Stworzysz aplikację webową w najczęściej wykorzystywanym komercyjnie frameworku Spring. Wykorzystasz wzorce projektowe do rozwiązywania  problemów.

Testing REST & SOLID

Stworzone RESTful webservices będziesz potrafił przetestować i upewnić się, że Twój kod działa, jak chciałeś. Będziesz pisał kod zgodnie z zasadami SOLID.

Swagger, Agile

Do dokumentacji swoich serwisów wykorzystasz popularny framework Swagger. Będziesz pracował z elementami metodyki zwinnego wytwarzania oprogramowania.

SQL

Bazy danych to podstawa wielu aplikacji dla biznesu. Nauczysz się jak pisać zapytania SQL, jak połączyć bazę danych tego typu do aplikacji oraz jak obsłużyć transakcje bazodanowe.

Hibernate & SOAP

Nauczysz się, jak wykorzystać framework Hibernate do sprawienia, by Twoja aplikacja była elastyczna. Poznasz co to HQL, ORM oraz SOAP  protokół wymiany danych w serwisach webowych. 

NoSQL & Security

Nauczysz się czym NoSQL różnią się od baz danych SQLowych. Postawisz swoją instancję bazy danych noSQL oraz podłączysz ją do swojej aplikacji. Poznasz podstawy zabezpieczenia swojej aplikacji przed niepowołanym dostępem. 

AngularJS, HTML, CSS

Wykorzystasz najczęściej używany framework JavaScript, czyli Angular. Do aplikacji stworzysz frontend, który umożliwi użytkownikom korzystanie z niej jedynie za pomocą przeglądarki internetowej.

Log4J, SLF4J, UNIX

Nauczysz się jak logować  błędy, żebyś w razie wypadku mógł odtworzyć bieg wydarzeń i szybko zareagować na problem. Nauczysz się jak postawić swój program w elastyczny sposób, tak żeby można go było konfigurować.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezewuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat kursu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Finansowanie Twojego Kursu

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% zwrotu wartości kosztów szkolenia. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu. Wystarczy, że się do niego udasz i dowiesz, które dokumenty będą niezbędne przy ubieganiu się o dofinansowanie. Każdy z UP ma swoje indywidualne wymogi.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia. Pierwszym krokiem do zdobycia tego dofinansowania jest złożenie wniosku na www.open.frp.pl.

Dlaczego warto?

 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Tworzenie prawdziwej aplikacji w zespołach 3-4 osobowych.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs Java Developer.
 • Wsparcie w znalezieniu pracy.

* Nie zapomnij zapytać nas o zniżkę!

Opinie naszych kursantów

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoich Mentorów

 • Programista z 6 letnim doświadczeniem.
 • Obecnie pracuję na stanowisku Senior Software Developer.
 • Technologie, z którymi pracuje: - Java 8 - Spring Boot - Spring Cloud - Docker - Apache Kafka - bazy danych: Microsoft SQL Server, MongoDB - GIT - Jenkins – Ansible.
 • Pracował m. in. w Asseco Poland, BBH (najstarszy prywatny bank amerykański), CERN (największy w Europie ośrodek badawczy).
 • Poza Javą lubi też inne języki programowania np. Go.
 • Prywatnie gra w kapeli rockowej, jeździ na motocyklu i mówi po japońsku.
 • Zawodowy programista w kilkuletnim doświadczeniem komercyjnym.
 • Absolwent studiów magisterskich na AGH z zakresu systemów informatycznych.
 • Naukę programowania zaczął już w dzieciństwie.
 • Interesują go nowinki ze świata technologii i motoryzacji.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu Java Developer

*Harmonogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Dowiedz się więcej o Javie

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat Javy już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezewuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat kursu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Po ukończeniu kursu otrzymasz wsparcie od naszej specjalistki  HR, która pomoże Ci pewnie wkroczyć w proces rekrutacyjny. Rekruterka z doświadczeniem w branży IT pomoże Ci stworzyć profesjonalne CV i profil na LinkedInie, które pozwolą Ci się wyróżnić wśród kandydatów. Następnie będziemy Cię wspierać w znalezieniu pracy, wysyłając Twoje CV do naszych partnerów – firm technologicznych oraz tych z działami IT.