{}

Java Developer

Introduction

Programowanie to połączenie doświadczenia i umiejętności logicznego myślenia.
O doświadczenie się nie martw, nasi mentorzy są do Twojej dyspozycji.

CENA*

4500 zł

Możliwość dofinansowania i płatności w ratach. Dla firm doliczamy 23% VAT.

CZAS TRWANIA

2 lipca - 15 września

W sumie 11 tygodni i aż 275 godzin nauki na naszym kursie.

ZAANGAŻOWANIE

25h tygodniowo

Jest to minimum, które pozwoli Ci być na bieżąco, ale możesz dostosowywać tę ilość godzin do swojego tempa nauki.

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Nasz kurs uczy Javy od podstaw. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w programowniu.

Czego się nauczysz?

To pierwsza część naszego intensywnego kursu, w której skoncentrujemy się na przekazaniu praktycznej wiedzy dotyczącej podstaw składni języka Java, niezbędnych narzędzi programisty oraz pisaniu przejrzystego i czytelnego kodu. Podczas Java Introduction przygotujemy Cię do samodzielnej pracy nad projektem.

Poznanie Platformy

Pierwszym etapem jest wprowadzenie w system pracy na naszej platformie oraz zapoznanie z materiałami edukacyjnymi.

GIT/GitHub

Nauczymy Ciebie zarządzania zdalnym repozytorium czyli wersją Twojego projektu utrzymywaną na serwerze.

IDE (IntelliJ)

Zapoznasz się z podstawowymi funkcjonalnościami IDE – edytora kodu źródłowego, stworzysz pierwszy kod.

Testowanie

Napiszesz testy jednostkowe w celu wykrywania błędów, które mogą pojawiać się w Twoim kodzie.

Programowanie obiektowe

Stworzysz pierwszy program oraz opanujesz tworzenie strony i aplikacji w taki sposób, aby najlepiej odzwierciedlały rzeczywistość.

Programowanie sieciowe

Zaprogramujesz prostą aplikacji klient – serwer. To jedna z ważniejszych i uniwersalnych metodologii budowy systemów informatycznych.

Programowanie wielowątkowe

Poznasz podstawy programowania wielowątkowego, puli wątków oraz synchronizacji. Poznasz RegExa, który ułatwia życie każdego programisty.

Kolekcje
& Typy generyczne

Samodzielna implementacja Hash – Mapy oraz ArrayListy, czyli specjalnych grup klas, które służą do tego, aby przechowywać zbiory elementów.

Programowanie funkcjonalne

Nauczysz się pisania kodu, tak aby podczas kodowania móc bezpośrednio deklarować, co chcesz aby wykonał.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezewuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat kursu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowan

Finansowanie Twojego Kursu

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% zwrotu wartości kosztów szkolenia. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu. Wystarczy, że się do niego udasz i dowiesz, które dokumenty będą niezbędne przy ubieganiu się o dofinansowanie. Każdy z UP ma swoje indywidualne wymogi.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia. Pierwszym krokiem do zdobycia tego dofinansowania jest złożenie wniosku na www.open.frp.pl.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu Java Developer

*Harmonogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoich Mentorów

 • Programista z 6 letnim doświadczeniem.
 • Obecnie pracuję na stanowisku Senior Software Developer.
 • Technologie, z którymi pracuje: - Java 8 - Spring Boot - Spring Cloud - Docker - Apache Kafka - bazy danych: Microsoft SQL Server, MongoDB - GIT - Jenkins – Ansible.
 • Pracował m. in. w Asseco Poland, BBH (najstarszy prywatny bank amerykański), CERN (największy w Europie ośrodek badawczy).
 • Poza Javą lubi też inne języki programowania np. Go.
 • Prywatnie gra w kapeli rockowej, jeździ na motocyklu i mówi po japońsku.
 • Zawodowy programista z kilkuletnim doświadczeniem komercyjnym.
 • Absolwent studiów magisterskich na AGH z zakresu systemów informatycznych.
 • Naukę programowania zaczął już w dzieciństwie.
 • Interesują go nowinki ze świata technologii i motoryzacji.

Dowiedz się więcej o Javie

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat Javy już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidulną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezewuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat kursu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowan

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Po ukończeniu kursu otrzymasz wsparcie od naszej specjalistki  HR, która pomoże Ci pewnie wkroczyć w proces rekrutacyjny. Rekruterka z doświadczeniem w branży IT pomoże Ci stworzyć profesjonalne CV i profil na LinkedInie, które pozwolą Ci się wyróżnić wśród kandydatów. Następnie będziemy Cię wspierać w znalezieniu pracy, wysyłając Twoje CV do naszych partnerów – firm technologicznych oraz tych z działami IT.

Dlaczego warto?

 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs Java Developer.
 • Wsparcie w znalezieniu pracy.