{}

Kurs

Java Developer Introduction

Programowanie to połączenie doświadczenia i umiejętności logicznego myślenia.
O doświadczenie się nie martw, nasi mentorzy są do Twojej dyspozycji.

CENA

4 500 zł

CZAS TRWANIA

11 tygodni

ZAANGAŻOWANIE

25h tygodniowo

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Zapytaj o szkolenie

Wypełnij formularz, zarezerwuj sobie miejsce na kursie i zadaj swoje pytanie

Przy zapisie na kurs otrzymasz dodatkowe
80 lekcji z języka angielskiego w IT.

Czego się nauczysz?

To pierwsza część naszego intensywnego kursu, w której skoncentrujemy się na przekazaniu praktycznej wiedzy dotyczącej podstaw składni języka Java, niezbędnych narzędzi programisty oraz pisaniu przejrzystego i czytelnego kodu. Podczas Java Introduction przygotujemy Cię do samodzielnej pracy nad projektem.

Poznanie Platformy

Pierwszym etapem jest wprowadzenie w system pracy na naszej platformie oraz zapoznanie z materiałami edukacyjnymi.

GIT/GitHub

Nauczymy Ciebie zarządzania zdalnym repozytorium czyli wersją Twojego projektu utrzymywaną na serwerze.

IDE (IntelliJ)

Zapoznasz się z podstawowymi funkcjonalnościami IDE – edytora kodu źródłowego, stworzysz pierwszy kod.

Testowanie

Napiszesz testy jednostkowe w celu wykrywania błędów, które mogą pojawiać się w Twoim kodzie.

Programowanie obiektowe

Stworzysz pierwszy program oraz opanujesz tworzenie strony i aplikacji w taki sposób, aby najlepiej odzwierciedlały rzeczywistość.

Programowanie sieciowe

Zaprogramujesz prostą aplikacji klient – serwer. To jedna z ważniejszych i uniwersalnych metodologii budowy systemów informatycznych.

Programowanie wielowątkowe

Poznasz podstawy programowania wielowątkowego, puli wątków oraz synchronizacji. Poznasz RegExa, który ułatwia życie każdego programisty.

Kolekcje
& Typy generyczne

Samodzielna implementacja Hash – Mapy oraz ArrayListy, czyli specjalnych grup klas, które służą do tego, aby przechowywać zbiory elementów.

Programowanie funkcjonalne

Nauczysz się pisania kodu, tak aby podczas kodowania móc bezpośrednio deklarować, co chcesz aby wykonał.

Nie wiesz, czy Java jest dla Ciebie?

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Aby ułatwić Ci start w nowym obszarze zatrudnienia, zapewniamy Ci przygotowanie do procesu rekrutacji. Nasz specjalista ds. rekrutacji w IT przeprowadzi Cię przez cały proces planowania kariery i poszukiwania pracy. Porozmawiacie o możliwościach i oczekiwaniach, wspólnie przygotujecie profesjonalne CV oraz doszlifujecie profil na LinkedIn, tak aby odpowiadał na oczekiwania firm poszukujących początkujących specjalistów. Otrzymasz od nas również namiary na portale i firmy rekrutujące pracowników do IT oraz naszych partnerów, z którymi współpracujemy w zakresie praktyk i staży. Twoim zadaniem będzie aplikowanie i udział w rozmowach rekrutacyjnych, ale nie martw się – będziesz do tego przygotowany/a.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidulną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z 2-tygodniowego okresu próbnego. Zapisz się niczym nie ryzykując!

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu.

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dlaczego warto?

 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs Java Developer.
 • Wsparcie w znalezieniu pracy.

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoich Mentorów

 • Programista z 6 letnim doświadczeniem.
 • Obecnie pracuję na stanowisku Senior Software Developer.
 • Technologie, z którymi pracuje: - Java 8 - Spring Boot - Spring Cloud - Docker - Apache Kafka - bazy danych: Microsoft SQL Server, MongoDB - GIT - Jenkins – Ansible.
 • Pracował m. in. w Asseco Poland, BBH (najstarszy prywatny bank amerykański), CERN (największy w Europie ośrodek badawczy).
 • Poza Javą lubi też inne języki programowania np. Go.
 • Prywatnie gra w kapeli rockowej, jeździ na motocyklu i mówi po japońsku.
 • Zawodowy programista z kilkuletnim doświadczeniem komercyjnym.
 • Absolwent studiów magisterskich na AGH z zakresu systemów informatycznych.
 • Naukę programowania zaczął już w dzieciństwie.
 • Interesują go nowinki ze świata technologii i motoryzacji.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu Java Developer

*Harmonogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Dowiedz się więcej o Javie

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat Javy już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.