{}

Tester

Manualny

Jedyny taki kurs online na rynku. Wejdź bezpiecznie do branży IT. Naucz się testowania bez wychodzenia z domu.

CENA

3300 zł

Możliwe dofinansowanie i płatność w ratach

CZAS TRWANIA

6 maja - 7 czerwca

W sumie 5 tygodni i aż 75 godzin nauki na naszym bootcampie.

ZAANGAŻOWANIE

15h tygodniowo

Jest to minimum, które pozwoli Ci być na bieżąco, ale możesz dostosowywać tę ilość godzin do swojego tempa nauki.

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Nasz kurs uczy testowania od podstaw. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w branży IT.

Czego się nauczysz?

Na naszym intensywnym kursie testera nawet bez wiedzy technicznej zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć karierę w branży IT. Zdobędziesz wiedzę potrzebną do zdania egzaminu ISTQB oraz rozpoczęcia pracy na stanowisku Junior Testera.

Teoria Testowania

Dowiesz się czym jest testowanie, dlaczego go potrzebujemy oraz jak powstają błędy. Zapoznasz się z procesem wytwarzania oprogramowania oraz z budową systemów informatycznych. Skupisz się też na typach i poziomach testów.

Tworzenie przypadków testowych

Zaczniesz tworzyć przypadki testowe oraz zapoznasz się z zagadnieniami dotyczącymi egzekucji manualnej i automatycznej. Sprawdzisz w praktyce jakie zalety oraz wady posiada testowanie manualne.

Zarządzenie testami

Sprawdzisz się w zarządzaniu testami oraz prowadzeniu dokumentacji. Zdobędziesz takie umiejętności jak, planowanie strategii testowania oraz tworzenie raportów z przeprowadzonych testów.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej o jego formule i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Finansowanie Twojego Kursu

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% zwrotu wartości kosztów szkolenia. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Testowania Manualnego, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu. Wystarczy, że się do niego udasz i dowiesz, które dokumenty będą niezbędne przy ubieganiu się o dofinansowanie. Każdy z UP ma swoje indywidualne wymogi.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia. Pierwszym krokiem do zdobycia tego dofinansowania jest złożenie wniosku na www.open.frp.pl.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu na Testera Manualnego.

*Haronogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Twój Mentor

Agnieszka Dąbrowska

Senior Test Engineer

QA z 10 letnim doświadczeniem z czego 2 letnim w automatyzacji testów. Pracę jako Tester Manualny zaczęła w Samsung R&D Polska.  Wiedzę z zakresu automatyzacji rozwinęła w Allegro.  Obecnie na stanowisku Senior Test Engineer dba o zapewnienie jakości oraz szkoleniem juniorów, gdzie chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Programuje w Javie i Groovy z użyciem framework Selenium WebDriver, Rest Assured, fanka Spock’a i Cucumber’a. Pracowała w metodologii Waterfall jak i w metodykach zwinnych Agile, Scrum, Kanban gdzie kładziono duży nacisk na Continues Delivery.

Dowiedz się więcej o testowaniu

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat testowania już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidualną naukę z Mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują Cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu Mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej o jego formule i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.
Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów-praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności, otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni Mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo, wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Po ukończeniu kursu otrzymasz wsparcie od naszej specjalistki  HR, która pomoże Ci pewnie wkroczyć w proces rekrutacyjny. Rekruterka z doświadczeniem w branży IT pomoże Ci stworzyć profesjonalne CV i profil na LinkedInie, które pozwolą Ci się wyróżnić wśród kandydatów. Następnie będziemy Cię wspierać w znalezieniu pracy, wysyłając Twoje CV do naszych partnerów – firm technologicznych oraz tych z działami IT.

Dlaczego warto?

  • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
  • Nauka online z każdego miasta.
  • Codzienne konsultacje 1 na 1.
  • Przygotowanie do certyfikatu ISTQB.
  • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs Testowania Manualnego.
  • Wsparcie w znalezieniu pracy.