{}

Tester

Manualny

Zostań Testerem w 5 tygodni. Wejdź bezpiecznie do branży IT. Naucz się testowania bez wychodzenia z domu.

CENA

3300 zł

Możliwe dofinansowanie i płatność w ratach. Dla firm doliczamy 23% VAT.

CZAS TRWANIA

5 tygodni

75 godzin nauki na naszym bootcampie.

ZAANGAŻOWANIE

15h tygodniowo

Jest to minimum, które pozwoli Ci być na bieżąco, ale możesz dostosowywać tę ilość godzin do swojego tempa nauki.

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Nasz kurs uczy testowania od podstaw. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w branży IT.

Tester
Manualny

9 Września - 13 Października
3 300 5 tygodni
 • Teoria Testowania
 • Projekty Testów
 • Zarządzanie Testami
start 09.09

Tester
Manualny

28 Października - 2 Grudnia
3 300 5 tygodni
 • Teoria Testowania
 • Projekty Testów
 • Zarządzanie Testami

Tester
Manualny

9 Grudnia - 13 Stycznia
3 300 5 tygodni
 • Teoria Testowania
 • Projekty Testów
 • Zarządzanie Testami

Czego się nauczysz?

Na naszym intensywnym kursie testera nawet bez wiedzy technicznej zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć karierę w branży IT. Zdobędziesz wiedzę potrzebną do zdania egzaminu ISTQB oraz rozpoczęcia pracy na stanowisku Junior Testera.

Teoria Testowania

Dowiesz się czym jest testowanie, dlaczego go potrzebujemy oraz jak powstają błędy. Zapoznasz się z procesem wytwarzania oprogramowania oraz z budową systemów informatycznych. Skupisz się też na typach i poziomach testów.

Tworzenie przypadków testowych

Zaczniesz tworzyć przypadki testowe oraz zapoznasz się z zagadnieniami dotyczącymi egzekucji manualnej i automatycznej. Sprawdzisz w praktyce jakie zalety oraz wady posiada testowanie manualne.

Zarządzenie testami

Sprawdzisz się w zarządzaniu testami oraz prowadzeniu dokumentacji. Zdobędziesz takie umiejętności jak, planowanie strategii testowania oraz tworzenie raportów z przeprowadzonych testów.

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów-praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności, otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni Mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo, wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Przy zapisie na kurs otrzymasz dodatkowe 80 lekcji z języka angielskiego w IT.

Finansowanie Twojego Kursu

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% zwrotu wartości kosztów szkolenia. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Testowania Manualnego, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu. Wystarczy, że się do niego udasz i dowiesz, które dokumenty będą niezbędne przy ubieganiu się o dofinansowanie. Każdy z UP ma swoje indywidualne wymogi.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia. Pierwszym krokiem do zdobycia tego dofinansowania jest złożenie wniosku na www.open.frp.pl.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu na Testera Manualnego.

*Harmonogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Justyna Kałek

Mentorka Kursu Tester Manualny

Od ponad 8 lat w branżach testowania oprogramowania oraz prowadzenia projektów. Specjalizuje się we wdrażaniu testerów w środowisku zawodowym (wg. metod Waterfall, ITIL, Agile).

Prowadzi szkolenia oraz wspiera rekruterów w weryfikacji technicznej kandydatów na testerów na wszystkich specjalistycznych poziomach stanowiskowych. Współpracowała m.in. z: Carrefour, Teb Akademia, PKO BP, HBR, JCommerce, Getin Noble Bank, Sygnity, Santander Bank Polska, BNP Paribas, NBC i CodersTrust.

Dowiedz się więcej o testowaniu

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat testowania już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dlaczego warto?

 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Przygotowanie do certyfikatu ISTQB.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs Testowania Manualnego.
 • Wsparcie w znalezieniu pracy.

Tester Manualny i Automatyczny

Nasz kurs podzielony jest na dwie części: pierwsza dotyczy testowania manualnego i jest wprowadzeniem w temat dbałości o jakość tworzonego oprogramowania, druga bardziej obszerna omawia teorię i praktykę testów automatycznych - wykorzystywanych w profesjonalnym procesie software developmentu. Dla osób, które nie mają doświadczenia z testami, polecamy zacząć od części pierwszej. Jeżeli jednak czujesz się pewnie, możesz dołączyć od razu do bardziej zaawansowanego kursu testowania automatycznego.

Tester
Manualny

Pierwsza część omawia od podstaw teorię testów w procesie wytwarzania oprogramowania, technikę tworzenia i egzekucję testów. Nauczy Cię, jak podchodzić do różnych przypadków testowych oraz jak napisać jakościową dokumentacje.

Tester
Automatyczny

Druga część kursu kompleksowo omawia proces automatyzacji i narzędzia w nim wykorzystywane. Część praktyczna wraz z pracą w grupie, przygotuje Cię do pierwszej pracy na stanowisku testera.

Pakiet 1+2

Cena: 8400 zł

Kup pakiet Tester Manualny + Tester Automatyczny i zaoszczędź 400 zł

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej o jego formule i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidualną naukę z Mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują Cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu Mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.