Kurs

Tester Manualny i Automatyczny

Jedyny tak kompleksowy kurs online na rynku. Naucz się testowania - Manualnego i Automatycznego skądkolwiek chcesz nie wychodząc z domu. Zacznij testować i zarabiać w IT.

CENA*

8000 zł brutto*

Jest to cena o 300 zł niższa niż w przypadku zakupu kursów oddzielnie. Możliwość dofinansowania i płatności w ratach.

CZAS TRWANIA

21 stycznia - 6 maja

W sumie 15 tygodni i aż 225 godzin nauki na naszym kursie.

ZAANGAŻOWANIE

15h tygodniowo

Jest to minimum, które pozwoli Ci być na bieżąco, ale możesz dostosowywać tę ilość godzin do swojego tempa nauki.

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Nasz kurs uczy testowania od podstaw. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w branży IT.

*Nie zapomnij zapytać nas o zniżkę!

Opinie naszych kursantów

Czego się nauczysz?

Na naszym intensywnym kursie testera nawet bez wiedzy technicznej zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci rozpocząć karierę w branży IT. Wystarczy, że potrafisz logicznie myśleć, lubisz analizować, jesteś osobą dokładną i skrupulatną - testowania oprogramowania jest właśnie dla Ciebie.

Teoria Testowania

Poznasz rodzaje i typy testów oraz ich role w procesie tworzenia oprogramowania. Zapoznamy Cię z technikami projektowania przypadków testowych, poznasz nomenklaturę oraz tajniki tworzenia czytelnej i profesjonalnej dokumentacji swoich testów.

Narzędzia Automatyzacji

Dowiesz się jakie narzędzie stosujemy do testowania stron WWW oraz testów niefunkcjonalnych. Poznasz zintegrowane środowisko developerskie Selenium IDE. Zapoznamy Cię z open-source’owymi narzędziami: Sikuli Script, Apache Jmeter oraz LoadUI.  

Podstawy Języka Java

Nauczymy Cię podstaw struktury języka Java. Przygotujesz środowisko programistyczne oraz narzędzia niezbędne do tworzenia kodu – Maven oraz Nexus. Zrozumiesz również czym jest system kontroli GIT wykorzystywany przez programistów na całym świecie.

Praktyka

Od teorii przejdziemy do praktyki – z wykorzystaniem Selenium oraz WebDrivera napiszesz pierwsze testy stron WWW i uruchomisz je dzięki poznanym narzędziom. Zapoznasz się z metodami testowania API i narzędziem POSTMAN.

Praca Zespołowa

Realia tworzenia i testowania oprogramowania to praca w grupie. Na naszym kursie nauczysz się jak dobrze współpracować w zespole z wykorzystaniem metodologii zwinnych Agile i Scrum. Wspólnymi siłami uporacie się z pierwszymi przypadkami testowymi i mini-projektami.

Certyfikat i Kariera

Po zdaniu wszystkich zadań, ćwiczeń oraz projektów otrzymasz od nas certyfikat. Kurs przygotuje Cię również do zewnętrznego certyfikatu ISTQB, jeżeli zdecydujesz się do niego podejść. Wprowadzimy Cię na rynek projektów IT, pomożemy stworzyć profesjonalne CV i przygotujemy do rozmowy rekrutacyjnej.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej o jego formule i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Finansowanie Twojego Kursu

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% zwrotu wartości kosztów szkolenia. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Testowania Manualnego i Automatycznego, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu. Wystarczy, że się do niego udasz i dowiesz, które dokumenty będą niezbędne przy ubieganiu się o dofinansowanie. Każdy z UP ma swoje indywidualne wymogi.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy, który przeznacza swoje środki na szkolenia pracowników. O dofinansowanie może starać się każda firma (także osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą), która zatrudnia pracowników na umowę o pracę. Więcej o skorzystaniu z tego funduszu dowiesz się na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia. Pierwszym krokiem do zdobycia tego dofinansowania jest złożenie wniosku na www.open.frp.pl.

Dlaczego warto?

 • Jedyny taki kurs z zakresu testowania w Polsce.
 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Przygotowanie do certyfikatu ISTQB.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs Testowania Manualnego i Automatycznego.
 • Wsparcie w znalezieniu pracy po ukończeniu kursu.

Tester Manualny i Automatyczny

Nasz kurs podzielony jest na dwie części: pierwsza dotyczy testowania manualnego i jest wprowadzeniem w temat dbałości o jakość tworzonego oprogramowania, druga bardziej obszerna omawia teorię i praktykę testów automatycznych - wykorzystywanych w profesjonalnym procesie software developmentu. Dla osób, które nie mają doświadczenia z testami, polecamy zacząć od części pierwszej. Jeżeli jednak czujesz się pewnie, możesz dołączyć od razu do bardziej zaawansowanego kursu testowania automatycznego.

Tester
Manualny

Pierwsza część omawia od podstaw teorię testów w procesie wytwarzania oprogramowania, technikę tworzenia i egzekucję testów. Nauczy Cię, jak podchodzić do różnych przypadków testowych oraz jak napisać jakościową dokumentacje.

Tester
Automatyczny

Druga część kursu kompleksowo omawia proces automatyzacji i narzędzia w nim wykorzystywane. Część praktyczna wraz z pracą w grupie, przygotuje Cię do pierwszej pracy na stanowisku testera.

Pakiet 1+2

Cena:  8000zł

Kup pakiet Tester Manualny + Tester Automatyczny i zaoszczędź 300 zł

*Nie zapomnij zapytać nas o zniżkę!

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu Testowania Manualnego i Automatycznego.

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoich Mentorów

Agnieszka Dąbrowska

Mentor kursu tester manualny

 • Senior Test Engineer.
 • QA z 10 letnim doświadczeniem z czego 2 letnim w automatyzacji testów.
 • Pracę jako Tester Manualny zaczęła w Samsung R&D Polska, wiedzę z zakresu automatyzacji rozwinęła w Allegro.
 • Programuje w Javie i Groovy z użyciem framework Selenium WebDriver, Rest Assured, fanka Spock'a i Cucumber'a.
 • Pracowała w metodologii Waterfall jak i w metodykach zwinnych: Agile, Scrum, Kanban gdzie kładziono duży nacisk na Continues Delivery.

Bartosz Jarek

Mentor kursu tester automatyzujący

 • Senior Automation Test Engineer.
 • Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
 • Pracę jako tester zaczął w Nokia Kraków. Jako tester automatyzujący rozwinął się w Sabre Polska, a następnie w HSBC na stanowisku Senior Engineer in Test.
 • Programuje w Pythonie i Javie.
 • Pracował w metodologiach Waterfall, Agile, Scrum, Kanban oraz środowiskach praktykujących zasadę Continues Integration.
 • W pracy zajmuje się szkoleniem juniorów i zawsze chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Dowiedz się więcej o testowaniu

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat testowania już przed kursem, zachęcamy Cię do zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidualną naukę z Mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej o jego formule i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo, Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz, nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.
Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów-praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności, otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni Mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Po ukończeniu kursu otrzymasz wsparcie od naszej specjalistki  HR, która pomoże Ci pewnie wkroczyć w proces rekrutacyjny. Rekruterka z doświadczeniem w branży IT pomoże Ci stworzyć profesjonalne CV i profil na LinkedInie, które pozwolą Ci się wyróżnić wśród kandydatów. Następnie będziemy Cię wspierać w znalezieniu pracy, wysyłając Twoje CV do naszych partnerów – firm technologicznych oraz tych z działami IT.