{}

Kurs

Wirtualna Asystentka
& Social Media Ninja

Weź sprawy w swoje ręce, poznaj narzędzia do zdalnego zarządzania projektami i zacznij pracę jako freelancer!

CENA*

3700 zł

Możliwość dofinansowania i płatności w ratach. Dla firm doliczamy 23% VAT.

CZAS TRWANIA

8 tygodni

Razem ponad 8 tygodni i 120 godzin nauki online, konsultacji z mentorami oraz pracy w grupie.

ZAANGAŻOWANIE

15h tygodniowo

Intensywna nauka pozwoli Ci być na bieżąco, możesz też dopasować ilość godzin do swoich preferencji i umiejętności.

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Uczymy od podstaw. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w pracy zdalnej.

Opinie naszych kursantów

We współpracy z:

Wirtualna Asystentka
& Social Media Ninja

9 Września - 27 Października
3 700 8 tygodni
 • Marka Osobista
 • Freelancing
 • Social Media
staRT 09.09

Wirtualna Asystentka
& Social Media Ninja

14 Października - 9 grudnia
3 700 8 tygodni
 • Marka Osobista
 • Freelancing
 • Social Media

Wirtualna Asystentka
& Social Media Ninja

18 Listopada - 13 Stycznia
3 700 8 tygodni
 • Marka Osobista
 • Freelancing
 • Social Media

Czego się nauczysz?

Kurs na Wirtualną Asystentkę to jedyny taki kurs w Polsce, który pozwala zbudować kompetencje niezbędne do pełnoetatowej pracy zdalnej. Zdobędziesz wiedzę z zakresu organizacji biura, obsługi programów oraz wsparcia administracyjno-marketingowego. Dzięki nauce z CodersTrust Polska zdobędziesz praktyczne wprowadzenie w zdobywaniu zleceń z Polski i całego świata​.

Działalność gospodarcza

Głównym tematem, który poruszymy na początku, będzie zakładanie własnej działalności. Czy warto założyć własną firmę? Jak poradzić sobie z zatrudnianiem, dofinansowaniami oraz księgowością? 

Marka osobista

Dowiesz się wszystkiego o profilu biznesowym. Wprowadzimy Cię w zagadnienia związane z marką osobistą, na którą składają się między innymi: social media oraz strona WWW. 

Copywriting

Dzięki praktycznym, kreatywnym ćwiczeniom, dowiesz się czym jest dobry content, jak dobrze pisać oraz na czym polegają formuły copywritingu. Jest to podstawa przy prowadzeniu strony.

WordPress

Dowiesz się jak umieszczać treści na stronach WWW, jak zadbać o ich część wizualną i dostosowywać do potrzeb klientów. Posłużyć mogą do tego np. banki zdjęć, z którymi Cię zapoznamy. 

SEO

Bardzo ważnym elementem tworzenia i umieszczania tekstów na stronie będzie SEO. Nauczysz się na czym to dokładnie polega i jak zadbać o dobre pozycjonowanie stron Twoich klientów.

Social Media

Nauczysz się wykorzystywać media społecznościowe jako narzędzie marketingowe. Dowiesz się jak za pomocą Facebooka, Instagrama, Twittera oraz YouTube’a, tworzyć skuteczne reklamy.

Profesjonalne portale społecznościowe

Na tym etapie dowiesz się jak wykorzystywać portale profesjonalne jak np. LinkedIn oraz GoldenLine. Nauczysz się budować zasięgi i sieci kontaktów oraz dbać o profil Twojego klienta.

Freelancing

W dalszej części kursu zajmiemy się pracą zdalną. Mentorki wprowadzą Cię w świat freelancingu. Poznasz portale freelancerskie, nauczysz się gdzie szukać zleceń i jak pozyskiwać klientów, również za granicą!

Sprzedaż

Na koniec zajmiemy się sprzedażą. Nauczysz się dlaczego i kiedy klient decyduje się na zakup, jakie są typy zleceń i poznasz różne ścieżki sprzedaży. Mentorki pokażą Ci najlepsze praktyki i pomogą zdobyć pierwszych klientów.

POBIERZ ZAKRES KURSU

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorki są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojego portfolio.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.
Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentorki to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery we Freelancingu.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasze doświadczone Mentorki podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.
W ramach zaliczeń kolejnych etapów nauki przygotujesz ciekawe projekty, w których pochwalisz się umiejętnościami. Będą to pierwsze prace, które zasilą Twoje profesjonalne portfolio, które na początku kariery pomoże Ci zdobyć przyszłych klientów. Nasze Mentorki pokażą Ci gdzie i jak pozyskać pierwsze zlecenia oraz jak wyceniać swoją pracę.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat bootcampu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Finansowanie Twojego Kursu

Większość naszych kursantów uzyskuje 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu.

Większość naszych kursantów uzyskuje 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów szkolenia. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dlaczego warto?

 • Aż 120 godzin nauki.
 • Dynamicznie rozwijający sie rynek pracy dla WA.
 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoje Mentorki

Ela Wolińska

 • Wirtualna Asystentka z 7-letnim doświadczeniem.
 • Z wykształcenia administratywista i pedagog.
 • Szczególnie duże doświadczenie ma w pracy z freelancerami i przedstawicielami wolnych zawodów.
 • Specjalizuje się w zadaniach, związanych z budowaniem marki i wizerunku: copywriting, obsługa stron www, prowadzenie profili w social mediach i inne.

Doris Maklewska

 • Trenerka z obszaru SM. Specjalistka do spraw rekrutacji, komunikacji i marki osobistej.
 • Filolog z wykształcenia, pasjonatka rekrutacji i pisania CV.
 • Zwolenniczka niestandardowych metod rekrutacji z wykorzystaniem mediów społecznościowych i budowania marki osobistej.
 • Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu narzędzi rekrutacji, aplikacji desktopowych oraz komunikacji i marki osobistej.

Anna Król

 • Top-rated freelancer, WA na globalnej platformie Upwork.
 • Freelance marketer, wirtualna asystentka i manager projektów internetowych w jednym.
 • Pomaga start-upom, przedsiębiorcom i małym firmom w różnych aspektach działalności biznesowej.
 • Dba, aby właściciele firm mogli skupić się na tym co najważniejsze - rozwojem biznesu i innowacją.
 • Od wielu lat pracuje zdalnie dla firm z USA i Australii, mieszkając w Hiszpanii.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja

*Haronogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Dowiedz się więcej o Wirtualnej Asystentce!

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat bootcampu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidualną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.