{}

Kurs

WordPress & Freelancing

Naucz się projektować, tworzyć i publikować dynamiczne strony internetowe bez potrzeby kodowania. Zostań swoim własnym szefem.

CENA*

2800 zł

Możliwość dofinansowania i płatności w ratach. Dla firm doliczamy 23% VAT.

CZAS TRWANIA

8 tygodni

120 godzin nauki online, konsultacji z mentorami oraz pracy w grupie.

ZAANGAŻOWANIE

14h tygodniowo

Intensywna nauka pozwoli Ci być na bieżąco, możesz też dopasować ilość godzin do swoich preferencji i umiejętności.

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Uczymy od podstaw. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w branży IT czy z WordPress'em.

Opinie naszych kursantów

We współpracy z:

oraz

WordPress
& Freelancing

16 Września - 10 Listopada
2 800 8 tygodni
 • WordPress
 • Freelancing
 • HTML & CSS
start 16.09

WordPress
& Freelancing

12 Listopada - 5 Stycznia
2 800 8 tygodni
 • WordPress
 • Freelancing
 • HTML & CSS

WordPress
& Freelancing

6 Stycznia - 2 Marca
2 800 8 tygodni
 • WordPress
 • Freelancing
 • HTML & CSS

Czego się nauczysz?

WordPress to najpopularniejsza na świecie platforma, wspiera obecnie ponad 30% stron w sieci! Dzięki kursowi WordPress i Freelancing nauczysz się tworzyć piękne i funkcjonalne strony internetowe od podstaw, bez potrzeby kodowania bezpośrednio od praktyków. Pokażemy Ci również jak wykorzystać zdobyte umiejętności, aby jak najszybciej zacząć zarabiać jako Freelancer. Jest to wiedza, której nie znajdziesz na Youtube'ie.

WordPress
CMS dla Ciebie

Poznasz najpopularniejszy system do zarządzania treścią w internecie. Nauczysz się jak zainstalować i dostosować WordPress’a w zależności od potrzeb klienta. Od podstaw omówimy wszystkie narzędzia w serwisie.

Motywy, wtyczki
& widgety

Nauczysz się korzystać z motywów, wtyczek i widgetów.  Dowiesz się jak zmienić i ustawić motyw, zainstalować i aktualizować wtyczki oraz dodawać funkcjonalne widgety co pozwoli Ci tworzyć oryginalne projekty. 

Podstawy
HTML5 i CSS3

Na kursie poznasz podstawy języków HTML5 i CSS3. Dzięki tej wiedzy oraz odrobinie praktyki personalizacja strony bez innych umiejętności programistycznych nie będzie sprawiała Ci trudności.

Publikowanie i Administracja

Przejdziemy przez proces publikacji Twojej pierwszej strony WordPress. Dowiesz się czym jest hosting i domena. Zobaczysz jak przesyłać pliki oraz jak zarządzać bazą danych. Nauczysz się zarządzać własnymi serwisami w sieci.

Legalne materiały oraz personalizacja

Dowiesz się skąd legalnie pobrać grafiki, czcionki i multimedia do personalizacji Twojej strony. Dostosowanie wizualne do potrzeb klientów, prawa autorskie,  licencje GNU i CC0. Wszystkiego dowiesz się w trakcie kursu.

Jak zostać
Freelancerem?

Nasze mentorki wprowadzą Cię w świat Freelancingu. Stworzysz własną wizytówkę i portfolio, zobaczysz gdzie szukać pierwszych zleceń oraz jak rozmawiać i rozliczać się z klientami. Zaczniesz zarabiać jako freelancer!

Przy zapisie na kurs otrzymasz dodatkowe 80 lekcji z języka angielskiego w IT.

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorki są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojego portfolio.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.
Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentorki to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery we Freelancingu.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasze doświadczone Mentorki podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.
W ramach zaliczeń kolejnych etapów nauki przygotujesz ciekawe projekty, w których pochwalisz się umiejętnościami. Będą to pierwsze prace, które zasilą Twoje profesjonalne portfolio, które na początku kariery pomoże Ci zdobyć przyszłych klientów. Nasze Mentorki pokażą Ci gdzie i jak pozyskać pierwsze zlecenia oraz jak wyceniać swoją pracę.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat bootcampu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Finansowanie Twojego Kursu

Większość naszych kursantów uzyskuje 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs WordPress & Freelancing, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu.

Większość naszych kursantów uzyskuje 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów szkolenia. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs WordPress & Freelancing z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dlaczego warto?

 • Aż 120 godzin nauki.
 • Wiedza, której nie znajdziesz na Youtube'ie.
 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs WordPress & Freelancing.

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoich Mentorów

Kasia Aleszczyk

 • Prowadzi firmę zajmującą się tworzeniem stron na WordPressie
 • Pomaga (nie tylko) blogerom oswajać WordPressa oraz e-marketing
 • Prowadzi bloga, na którym dzieli się swoim doświadczeniem
 • Współorganizuje WordCampy, czyli konferencje zapaleńców WordPressa

"Podczas naszych spotkań mentorskich poruszamy tematy związane z wiedzą ogólną o biznesie, z pozyskiwaniem zleceń, z pisaniem własnej oferty, z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi prowadzenia własnej firmy. Mam jednak również ponad czteroletnie doświadczenie w tworzeniu stron na WordPressie dla klientów. Dzielę się więc i tym, co się wiąże konkretnie z takim biznesem, czyli opowiadam o zleceniach WordPressowych od kuchni."

Magdalena Paciorek

 • Inżynier informatyki
 • Od 5 lat pracuje jako Freelancerka w technologii WordPressa
 • Współorganizatorka WordUp Poznań – lokalnych spotkań miłośników WordPressa oraz nadchodzącej konferencji WordCamp Poznań 2018.
 • Zaangażowana w internetową społeczność ludzi tworzących strony w oparciu o WordPressa

"Sama jestem samoukiem, wszystkiego o WordPressie i freelancingu nauczyłam się samodzielnie, po drodze popełniając wiele błędów, m.in. dlatego że nie miałam dostępu do mentora czy osoby, która by mi doradziła. Mam nadzieję, że będę dla uczestników takim drogowskazem, który wskaże odpowiedni kierunek działania i pozwoli uniknąć podstawowych błędów."  Przeczytaj cały wywiad z Mentorką

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu WordPress & Freelancing

*Haronogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Dowiedz się więcej o WordPressie!

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat WordPressa i Freelancingu już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat bootcampu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidulną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.