{}

Kurs

WordPress
& Freelancing

Naucz się projektować, tworzyć i publikować dynamiczne strony internetowe bez potrzeby kodowania. Zostań swoim własnym szefem.

Zapytaj o szkolenie

Wypełnij formularz, zarezerwuj sobie miejsce na kursie i zadaj swoje pytanie

CENA

2 800 zł

CZAS TRWANIA

8 tygodni

ZAANGAŻOWANIE

14h tygodniowo

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

WordPress
& Freelancing

2 Grudnia - 24 Stycznia
2 800 8 tygodni
 • WordPress
 • Freelancing
 • HTML & CSS
start 02.12!

WordPress
& Freelancing

23 Stycznia - 19 Marca
2 800 8 tygodni
 • WordPress
 • Freelancing
 • HTML & CSS

WordPress
& Freelancing

30 Marca - 22 Maja
2 800 8 tygodni
 • WordPress
 • Freelancing
 • HTML & CSS

Czego się nauczysz?

WordPress to najpopularniejsza na świecie platforma, wspiera obecnie ponad 30% stron w sieci! Dzięki kursowi WordPress i Freelancing nauczysz się tworzyć piękne i funkcjonalne strony internetowe od podstaw, bez potrzeby kodowania bezpośrednio od praktyków. Pokażemy Ci również jak wykorzystać zdobyte umiejętności, aby jak najszybciej zacząć zarabiać jako Freelancer. Jest to wiedza, której nie znajdziesz na Youtube'ie.

WordPress
CMS dla Ciebie

Poznasz najpopularniejszy system do zarządzania treścią w internecie. Nauczysz się jak zainstalować i dostosować WordPress’a w zależności od potrzeb klienta. Od podstaw omówimy wszystkie narzędzia w serwisie.

Motywy, wtyczki
& widgety

Nauczysz się korzystać z motywów, wtyczek i widgetów.  Dowiesz się jak zmienić i ustawić motyw, zainstalować i aktualizować wtyczki oraz dodawać funkcjonalne widgety co pozwoli Ci tworzyć oryginalne projekty. 

Podstawy
HTML5 i CSS3

Na kursie poznasz podstawy języków HTML5 i CSS3. Dzięki tej wiedzy oraz odrobinie praktyki personalizacja strony bez innych umiejętności programistycznych nie będzie sprawiała Ci trudności.

Publikowanie i Administracja

Przejdziemy przez proces publikacji Twojej pierwszej strony WordPress. Dowiesz się czym jest hosting i domena. Zobaczysz jak przesyłać pliki oraz jak zarządzać bazą danych. Nauczysz się zarządzać własnymi serwisami w sieci.

Legalne materiały oraz personalizacja

Dowiesz się skąd legalnie pobrać grafiki, czcionki i multimedia do personalizacji Twojej strony. Dostosowanie wizualne do potrzeb klientów, prawa autorskie,  licencje GNU i CC0. Wszystkiego dowiesz się w trakcie kursu.

Jak zostać
Freelancerem?

Nasze mentorki wprowadzą Cię w świat Freelancingu. Stworzysz własną wizytówkę i portfolio, zobaczysz gdzie szukać pierwszych zleceń oraz jak rozmawiać i rozliczać się z klientami. Zaczniesz zarabiać jako freelancer!

Przy zapisie na kurs otrzymasz dodatkowe
80 lekcji z języka angielskiego w IT.

Opinie naszych kursantów

We współpracy z:

oraz

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Aby ułatwić Ci start w nowym obszarze zatrudnienia, zapewniamy Ci przygotowanie do procesu rekrutacji. Nasz specjalista ds. rekrutacji w IT przeprowadzi Cię przez cały proces planowania kariery i poszukiwania pracy. Porozmawiacie o możliwościach i oczekiwaniach, wspólnie przygotujecie profesjonalne CV oraz doszlifujecie profil na LinkedIn, tak aby odpowiadał na oczekiwania firm poszukujących początkujących specjalistów. Otrzymasz od nas również namiary na portale i firmy rekrutujące pracowników do IT oraz naszych partnerów, z którymi współpracujemy w zakresie praktyk i staży. Twoim zadaniem będzie aplikowanie i udział w rozmowach rekrutacyjnych, ale nie martw się – będziesz do tego przygotowany/a.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidulną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z 2-tygodniowego okresu próbnego. Zapisz się niczym nie ryzykując!

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu.

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dlaczego warto?

 • Aż 120 godzin nauki.
 • Wiedza, której nie znajdziesz na Youtube'ie.
 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs WordPress & Freelancing.

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoich Mentorów

Kasia Aleszczyk

 • Prowadzi firmę zajmującą się tworzeniem stron na WordPressie
 • Pomaga (nie tylko) blogerom oswajać WordPressa oraz e-marketing
 • Prowadzi bloga, na którym dzieli się swoim doświadczeniem
 • Współorganizuje WordCampy, czyli konferencje zapaleńców WordPressa

"Podczas naszych spotkań mentorskich poruszamy tematy związane z wiedzą ogólną o biznesie, z pozyskiwaniem zleceń, z pisaniem własnej oferty, z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi prowadzenia własnej firmy. Mam jednak również ponad czteroletnie doświadczenie w tworzeniu stron na WordPressie dla klientów. Dzielę się więc i tym, co się wiąże konkretnie z takim biznesem, czyli opowiadam o zleceniach WordPressowych od kuchni."

Magdalena Paciorek

 • Inżynier informatyki
 • Od 5 lat pracuje jako Freelancerka w technologii WordPressa
 • Współorganizatorka WordUp Poznań – lokalnych spotkań miłośników WordPressa oraz nadchodzącej konferencji WordCamp Poznań 2018.
 • Zaangażowana w internetową społeczność ludzi tworzących strony w oparciu o WordPressa

"Sama jestem samoukiem, wszystkiego o WordPressie i freelancingu nauczyłam się samodzielnie, po drodze popełniając wiele błędów, m.in. dlatego że nie miałam dostępu do mentora czy osoby, która by mi doradziła. Mam nadzieję, że będę dla uczestników takim drogowskazem, który wskaże odpowiedni kierunek działania i pozwoli uniknąć podstawowych błędów."  Przeczytaj cały wywiad z Mentorką

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu WordPress & Freelancing

*Harmonogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Dowiedz się więcej o WordPressie!

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat WordPressa & Freelancingu już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.