{}Szkoła programowania z misją

Demokratyzujemy dostęp do nauki i pracy dla wszystkich.

CodersTrust wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu współczesnego rynku pracy oferując
elastyczny i skuteczny model nauki programowania przez Internet.

Misja

Nasze szkolenia tworzymy z myślą o osobach, które chcą się przebranżowić,
rozpocząć perspektywiczną karierę lub pracować zdalnie, niezależnie od ich wykształcenia
i miejsca zamieszkania. Wykorzystujemy potencjał, jaki oferują nowoczesne technologie,
aby z sukcesem uczyć przez Internet ze wsparciem najlepszych specjalistów.

Nasza szkoła programowania łączy kursantów z potencjalnymi pracodawcami tak, aby ich kariera po kursie zaczęła się
błyskawicznie. Pomagamy firmom wykształcić swoich pracowników na poszukiwanych
przez nich specjalistów, a pracownikom dajemy kompetencje, które zapewnią im dalszy rozwój.

digital champion

Firmy które nas wspierają

Czego uczymy?


Bootcamp WordPress & Freelancing


Bootcamp Java Developer


Bootcamp Frontend Developer


Bootcamp Tester Manualny & Automatyczny


Bootcamp UX Designer


Bootcamp Wirtualna Asystentka

Założyciele

Beata Jarosz


Współzałożycielka i prezes CodersTrust Polska


Beata Jarosz Ekspert rynku kapitałowego z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, była wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Jest współtwórczynią…

Zobacz więcej

Beata Jarosz

Ekspert rynku kapitałowego z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, była wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Jest współtwórczynią rynku akcji w ramach alternatywnego systemu obrotu NewConnect dla przedsiębiorstw wzrostowych z sektora MŚP oraz w projekcie utworzenia rynku obligacji Catalyst. Kierowała również pracami w zakresie opracowania i promocji nowego kształtu zasad dobrych praktyk spółek notowanych na GPW.

Od 1991 roku pracowała w Komisji Papierów Wartościowych. Jako dyrektor Departamentu Nadzoru Rynku była odpowiedzialna za monitorowanie obrotu giełdowego. Sprawowała również funkcję Przewodniczącej Komisji Egzaminacyjnej dla Maklerów Papierów Wartościowych oraz Maklerów Giełd Towarowych. Była reprezentantem Komisji Papierów Wartościowych i Giełd na Forum Europejskiego Komitetu Regulatorów Rynku Papierów Wartościowych (CESR) w obszarze prac nad nadzorem i bezpieczeństwem obrotu. Zasiadała w radach nadzorczych (KDPW SA, KDPW CCP SA).


Joanna Pruszyńska-Witkowska


Współzałożycielka i wiceprezes CodersTrust Polska


Joanna Pruszyńska-Witkowska Od 20 lat zarządza Headlines Porter Novelli, rozwijając i nadzorując ponad 200 projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej, produktowej…

Zobacz więcej

Joanna Pruszyńska-Witkowska

Od 20 lat zarządza Headlines Porter Novelli, rozwijając i nadzorując ponad 200 projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej, produktowej i społecznej. Wielokrotnie nagradzana przez jury międzynarodowe i krajowe zadziałania wizerunkowe prowadzone zarówno dla podmiotów biznesowych, agend rządowych, jak i sektora NGO. Absolwentka wydziału humanistycznego Concordia University w Montrealu, członek-założyciel Związku Firm Public Relations. Wykładowca teorii i praktyki PR we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz London School of PR. Jurorka w konkursach ZFPR, SIFE, Enactus oraz branżowym Złote Spinacze. Jest również współautorką książki „Sztuka Public Relations. Z doświadczenia polskich praktyków”. Inicjatorka projektu „Znane Ekspertki”, którego celem jest zwiększenia udziału i widoczności kobiet w życiu gospodarczym i społecznym. Zdobyła tytuł Człowieka Roku 2015 magazynu Brief w kategorii Człowiek Rozwoju Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.


Media o CodersTrust Global

Nasi mentorzy

Ela Wolińska,
Mentor CodersTrust Polska


Wirtualna Asystentka z 7-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia administratywista i pedagog. Szczególnie duże doświadczenie ma w pracy z freelancerami i przedstawicielami wolnych zawodów. Specjalizuje się w zadaniach, związanych z budowaniem marki i wizerunku: copywriting, obsługa stron www, prowadzenie profili w social mediach i inne


Łukasz Sadowski,
Mentor CodersTrust Polska


Fullstack developer z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży IT. Na co dzień kieruje się mottem „Czasu jest mało, a tyle nowych rzeczy do nauki”.


Nasi absolwenci

Marta

„WordPress jest bardzo intuicyjny i łatwy do przyswojenia, a wiedza z freelancingu, którą właśnie zaczynamy zdobywać w drugiej części kursu wydaje się być nieoceniona w samodzielnej pracy.”

Krzysiek

„Mentorzy to bardzo mocny punkt CodersTrust. Każdy z nich inaczej podchodzi do kursanta, a do mnie najbardziej przemawiały konsultacje z Anną. Mam wrażenie że jej cierpliwość pozwoliła mi ruszyć dalej, a w pewnym momencie nawet przegonić resztę”.

Paulina

„Kurs przypomniał mi, że ja również mogę się rozwijać. Cudownie jest móc oderwać się od domowych obowiązków i takiego trochę marazmu, zmusić się do aktywności. Tak, to mi daje najwięcej satysfakcji.”

Ania

„Co tak naprawdę przekonało mnie do zapisania się na kurs? Chyba najbardziej to, że kurs uczy od podstaw stawiania stron i jest dla laików. Dzięki temu wiedziałam, że dam radę.”

Adam

,,Wymagający, cierpliwi i posiadający dużą wiedzę – to chyba najlepsze podsumowanie naszych mentorów. Dzięki ich wskazówkom uczestnicy kursu mają szansę sami znaleźć sposób na rozwiązanie danego problemu – a to właśnie w ten sposób najlepiej przyswaja się wiedzę."

Weronika

„Kurs jest bardzo przystępnie wytłumaczony. Jego mocną stroną jest to, że jest ciekawy i oferuje wiele różnych rodzajów materiałów.”

Skontaktuj się z nami

CodersTrust pomoże Ci odkryć swój potencjał

hello@coderstrust.pl
tel. 691 950 343
ul. Jaworzyńska 7/9
00-634 Warszawa