Szkoła programowania z misją

CodersTrust wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom
współczesnego rynku pracy tworząc elastyczny
i skuteczny model nauki online.

Misja

 

Misją CodersTrust jest skuteczne i praktyczne szkolenie z programowania w systemie
on-line zapewniające poziom wiedzy niezbędny do rozpoczęcia pracy programisty.
Łączymy kursantów z potencjalnymi pracodawcami w celu zapewnienia aktywnego
i szybkiego wykorzystania zdobytych na kursie umiejętności w praktyce zawodowej.

Założyciele

Beata Jarosz


Współzałożycielka i prezes CodersTrust Polska


Beata Jarosz Ekspert rynku kapitałowego z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, była wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Jest współtwórczynią…

Zobacz więcej

Beata Jarosz

Ekspert rynku kapitałowego z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, była wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Jest współtwórczynią rynku akcji w ramach alternatywnego systemu obrotu NewConnect dla przedsiębiorstw wzrostowych z sektora MŚP oraz w projekcie utworzenia rynku obligacji Catalyst. Kierowała również pracami w zakresie opracowania i promocji nowego kształtu zasad dobrych praktyk spółek notowanych na GPW.

Od 1991 roku pracowała w Komisji Papierów Wartościowych. Jako dyrektor Departamentu Nadzoru Rynku była odpowiedzialna za monitorowanie obrotu giełdowego. Sprawowała również funkcję Przewodniczącej Komisji Egzaminacyjnej dla Maklerów Papierów Wartościowych oraz Maklerów Giełd Towarowych. Była reprezentantem Komisji Papierów Wartościowych i Giełd na Forum Europejskiego Komitetu Regulatorów Rynku Papierów Wartościowych (CESR) w obszarze prac nad nadzorem i bezpieczeństwem obrotu. Zasiadała w radach nadzorczych (KDPW SA, KDPW CCP SA).


Joanna Pruszyńska-Witkowska


Współzałożycielka i wiceprezes CodersTrust Polska


Joanna Pruszyńska-Witkowska Od 20 lat zarządza Headlines Porter Novelli, rozwijając i nadzorując ponad 200 projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej, produktowej…

Zobacz więcej

Joanna Pruszyńska-Witkowska

Od 20 lat zarządza Headlines Porter Novelli, rozwijając i nadzorując ponad 200 projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej, produktowej i społecznej.

Wielokrotnie nagradzana przez jury międzynarodowe i krajowe zadziałania wizerunkowe prowadzone zarówno dla podmiotów biznesowych, agend rządowych, jak i sektora NGO.

Absolwentka wydziału humanistycznego Concordia University w Montrealu, członek-założyciel Związku Firm Public Relations. Wykładowca teorii i praktyki PR we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz London School of PR. Jurorka w konkursach ZFPR, SIFE, Enactus oraz branżowym Złote Spinacze. Jest również współautorką książki „Sztuka Public Relations. Z doświadczenia polskich praktyków”.

Inicjatorka projektu „Znane Ekspertki”, którego celem jest zwiększenia udziału i widoczności kobiet w życiu gospodarczym i społecznym. Zdobyła tytuł Człowieka Roku 2015 magazynu Brief w kategorii Człowiek Rozwoju Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.


Gwarancja zatrudnienia

 

Gwarancja pracy jest tym, co wyróżnia nas spośród innych szkół programowania na rynku.
Współpracujemy z wieloma partnerami – międzynarodowymi firmami, które deklarują
zatrudnienie naszych absolwentów.

Doradztwo zawodowe

Nasz zespół tworzą osoby doświadczone w branży IT oraz HR, które wiedzą dokładnie, jakie umiejętności są poszukiwane na rynku pracy. Dokładnie przeanalizują oni Twój profil zawodowy i pomogą w znalezieniu odpowiedniego miejsca pracy.

Indywidualna ścieżka kariery

Od Ciebie zależy, jaką ścieżkę kariery obierzesz - pracę stacjonarną, zdalną czy freelancing.

Wsparcie z znalezieniu pracy

Gwarantujemy wsparcie HR w poszukiwaniu pracy przez 3 miesiące po uzyskaniu certyfikatu ukończenia naszego kursu programowania.

Jak pomagamy Ci znaleźć wymarzoną pracę?

CodersTrust to nie tylko szkoła kodowania, ale także nauka niezbędnych w zawodzie programisty kompetencji
miękkich, takich jak umiejętność pracy zespołowej czy zarządzanie czasem.

W ramach kursu programowania w CodersTrust i wsparcia HR gwarantujemy:

Wymarzona praca

CodersTrust to autorski projekt Ferdinanda Kjærulffa

Będąc kapitanem duńskiej armii, służył jako tzw. recovery officer w Iraku po obaleniu reżimu Saddama. Był pionierem projektu w siłach sojuszniczych, którego celem było zapewnienie dostępu do internetu i nauczania online mieszkańcom regionu, w którym stacjonował.

Projekt okazał się ogromnym sukcesem i zainspirował go, by stworzyć CodersTrust. Przy wsparciu duńskiej agencji rozwoju międzynarodowego „Danida” rozpoczął działania mające na celu demokratyzację dostępu do edukacji online na skalę globalną.

Morten Lund jednym z inwestorów CodersTrust

Uważa siebie za na wpół artystę, na wpół bankiera inwestycyjnego. Jest artystą modeli biznesowych. W przeciągu ostatnich 20 lat założył i zainwestował w ponad 200 startupów wykorzystujących zaawansowane technologie, takich jak Skype, Tradeshift, AirHelp oraz Hippocorn. Dziś angażuje się w hostele z kontenerów, utrzymywanie artystów i prąd na pustyni.

Misja CodersTrust Global

 

Firmy które nas wspierają

Nasi absolwenci

Marta

„WordPress jest bardzo intuicyjny i łatwy do przyswojenia, a wiedza z freelancingu, którą właśnie zaczynamy zdobywać w drugiej części kursu wydaje się być nieoceniona w samodzielnej pracy.”

przeczytaj wywiad
Krzysiek

„Mentorzy to bardzo mocny punkt CodersTrust. Każdy z nich inaczej podchodzi do kursanta, a do mnie najbardziej przemawiały konsultacje z Anną. Mam wrażenie że jej cierpliwość pozwoliła mi ruszyć dalej, a w pewnym momencie nawet przegonić resztę”.

przeczytaj wywiad
Paulina

„Kurs przypomniał mi, że ja również mogę się rozwijać. Cudownie jest móc oderwać się od domowych obowiązków i takiego trochę marazmu, zmusić się do aktywności. Tak, to mi daje najwięcej satysfakcji.”

przeczytaj wywiad
Ania

„Co tak naprawdę przekonało mnie do zapisania się na kurs? Chyba najbardziej to, że kurs uczy od podstaw stawiania stron i jest dla laików. Dzięki temu wiedziałam, że dam radę.”

przeczytaj wywiad
Adam

,,Wymagający, cierpliwi i posiadający dużą wiedzę – to chyba najlepsze podsumowanie naszych mentorów. Dzięki ich wskazówkom uczestnicy kursu mają szansę sami znaleźć sposób na rozwiązanie danego problemu – a to właśnie w ten sposób najlepiej przyswaja się wiedzę."

przeczytaj wywiad
Weronika

„Kurs jest bardzo przystępnie wytłumaczony. Jego mocną stroną jest to, że jest ciekawy i oferuje wiele różnych rodzajów materiałów.”

przeczytaj wywiad

Nasi mentorzy

Piotr Kołacz,
Mentor CodersTrust Polska


Piotr jest doświadczonym programistą Java, od 2016 jest mentorem kursów w tej dziedzinie. Robi to, bo wierzy, że można w kilka miesięcy odmienić swoje życie.


Anna Lewicka,
Mentorka CodersTrust Polska


Ania jest programistką z wykształcenia. Obecnie pracuje w Z00plus jako Java Engineer. Ania jest także mamą małego Radzia.


Media o CodersTrust Global

Skontaktuj się z nami

CodersTrust pomoże Ci odkryć swój potencjał

hello@coderstrust.pl
tel. 691 950 343
ul. Jaworzyńska 7/9
00-634 Warszawa