Programowanie w języku C

Programowanie w języku C

Ta sekcja będzie dotyczyć programowania w języku C, ale omówimy również algorytmy uczenia maszynowego.

Zautomatyzuj zadania, które są powtarzalne, aby zapewnić spójność i jakość. W tej sekcji omówimy, w jaki sposób można przeprowadzić automatyczne testowanie, aby zrozumieć oprogramowanie na głębszym poziomie i poprawić jakość oprogramowania.

Program to zestaw instrukcji do wykonania zadania. Ludzie często używają terminu „programowanie”, aby opisać zadania, które zostały ukończone, ale jeszcze nie zostały zatwierdzone.

Program może być napisany w kilku językach i te języki są używane do pisania programów. Można więc powiedzieć, że programowanie to umiejętność pisania programów w określonym języku. Podobnie „asystent” lub „copywriter” to ktoś, kto pisze kod oprogramowania dla jakiegoś zadania lub projektu i pomaga ludziom go ukończyć, robiąc to za nich. Może to być również ktoś, kto pisze artykuły do różnych publikacji lub broszur i zajmuje się marketingiem w imieniu firmy lub organizacji, używając określonego języka.

C# to obiektowy język programowania ogólnego przeznaczenia z funkcjami, które ułatwiają programowanie niż wcześniejsze języki, takie jak Java czy Python. Jest kontynuacją Microsoft .NET Framework i zawiera wiele metod, które zostały zaprogramowane w C#. C# zawiera również dodatkowe funkcje poza tymi zawartymi w innych językach, takie jak wyrażenia generyczne i wyrażenia lambda, które umożliwiają elastyczność w myśleniu o programach i kodowaniu. Oprócz wykorzystania do tworzenia oprogramowania, C# był używany do implementacji algorytmów uczenia maszynowego przez kilka firm, w tym Microsoft Research i NVIDIA Corporation.

Programowanie może być postrzegane jako bardzo złożony temat, ale postaram się go nieco ułatwić.

Programowanie to coś, co może zrobić wiele osób. Trudno ją jednak opanować ze względu na złożoność i ogromną ilość wiedzy, którą trzeba zapamiętać.

Nauka programowania wymaga czasu i wysiłku. Aby nauczyć się kodować, będziesz potrzebować obszernej bazy wiedzy na temat różnych języków, takich jak C#, VB .NET i Java . Poniżej znajduje się kilka zasobów, których możesz użyć, aby rozpocząć programowanie:

W tym rozdziale omówimy dwa rodzaje języków programowania: C i C#. Dowiemy się również, jak stworzyć podstawowy program w tych językach.

Języki programowania i sposób, w jaki komunikujemy się z komputerami, są główną częścią naszego życia. Programiści komputerowi są niezbędni dla większości oprogramowania i systemów komputerowych.

Prawdopodobnie najlepszym sposobem na naukę programowania jest studiowanie go w szkole i wykonywanie praktycznych projektów, takich jak kodowanie za pomocą Raspberry Pi lub Arduino. Programowanie jest również przydatne, gdy musisz pracować na różnych platformach, sprzęcie lub aplikacjach. Jeśli jednak chcesz nauczyć się programowania bez wykonywania wielu projektów lub rzeczywistego programowania w prawdziwym życiu, istnieje wiele samouczków wideo dostępnych online.

Ale wciąż pojawia się użytkownik, który nie może obejrzeć tych wszystkich filmów, których chce się nauczyć: Osoba, która po prostu potrzebuje pomocy w swoim własnym języku – C Sharp – i potrzebuje tylko dobrego zestawu plików C, które może śledzić zamiast je studiować dzień po dniu w szkole.

W tym samouczku nauczysz się kodować w C Sharp. Zbudujesz interfejs użytkownika dla swoich elementów, stworzysz własne klasy i metody oraz zaimplementujesz logikę swojej aplikacji.

Powrót na górę