{}

Kurs

Tester Automatyczny

Najlepszy kurs testowania automatycznego na rynku.
Zapisz się i wejdź na kolejny poziom testowania.

Zapytaj o szkolenie

Wypełnij formularz, zarezerwuj sobie miejsce na kursie i zadaj swoje pytanie

CENA

5 500 zł

CZAS TRWANIA

10 tygodni

ZAANGAŻOWANIE

15h tygodniowo

POZIOM TRUDNOŚCI

Średniozaawansowany

Tester
Automatyczny

2 Grudnia - 7 Lutego
5 500 10 tygodni
 • Automatyzacja Testów
 • Podstawy Javy & Gita
 • Selenium IDE / SiluliX
start 02.12!

Tester
Automatyczny

6 Stycznia - 13 Marca
5 500 10 tygodni
 • Automatyzacja Testów
 • Podstawy Javy & Gita
 • Selenium IDE / SiluliX

Tester
Automatyczny

17 Lutego - 24 Kwietnia
5 500 10 tygodni
 • Automatyzacja Testów
 • Podstawy Javy & Gita
 • Selenium IDE / SiluliX

Czego Cię nauczymy?

Na kursie poznasz i wykorzystasz w praktyce narzędzia służące do automatyzowania testów. Wprowadzimy Cię w świat poszukiwania błędów na stronach WWW, w aplikacjach mobilnych i programach komputerowych. Jeżeli umiesz już testować manualnie lub pracujesz w branży IT i chcesz dalej się rozwijać ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Wprowadzenie do Automatyzacji

Dowiesz się po co jest nam potrzebna automatyzacja testów, jakie są jej wady i zalety oraz kiedy ją stosujemy. Skonfigurujemy środowisko testowe i poznamy narzędzia, które wspomagają codzienną pracę każdego testera.

Podstawy Javy
& GIT

Zainstalujemy środowisko Java, które umożliwi nam dalszą pracę z tym językiem oraz zapoznamy się z systemem kontroli wersji GIT wykorzystywanym powszechnie w procesie tworzenia i testowania oprogramowania

SiluliX
& Selenium IDE

Poznamy podstawowe narzędzia i przetestujemy komunikację klient-serwer. Zobaczymy jak w praktyce wygląda budowanie i testowanie serwisów wykorzystujących SOAP i REST.

HTML, CSS, HTTP
& SOAP

Nasz Mentor wprowadzi Cię w strukturę stron WWW i aplikacji oraz wytłumaczy różnicę pomiędzy frontendem i backendem. Zapoznamy Cię z protokołami HTTP oraz SOAP. Sprawdzimy niektóre elementy witryny WWW.

XML, WSDL, REST, API
& JSON

Poznasz różne struktury, składnie danych oraz standardy sposobów komunikacji w aplikacjach i serwisach internetowych. Zrozumiesz różnice i zobaczysz przykłady wykorzystania tych technologii. Wszystkie zagadnienia omówimy od postaw z przykładami i ćwiczeniami utrwalającymi wiedzę.

Certyfikat
& Praca

Zadania i projekty przygotują Cie do praktycznej pracy na stanowisku testera. Jeżeli przyłożysz się odpowiednio do kursu na koniec otrzymasz od nas certyfikat. Pomożemy Ci wejść na rynek IT. Doradzimy jak zachować się na rozmowie rekrutacyjnej i jakich pytań możesz się spodziewać.

Nie wiesz, czy Testowanie jest dla Ciebie?

Przy zapisie na kurs otrzymasz dodatkowe
80 lekcji z języka angielskiego w IT.

Opinie naszych kursantów

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo Mentorzy są do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią twojej referencyjnej biblioteki.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez programistów praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentora to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery w branży IT. Co więcej, praca w małych grupach idealnie odwzoruje środowisko Twojej przyszłej pracy.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Aby ułatwić Ci start w nowym obszarze zatrudnienia, zapewniamy Ci przygotowanie do procesu rekrutacji. Nasz specjalista ds. rekrutacji w IT przeprowadzi Cię przez cały proces planowania kariery i poszukiwania pracy. Porozmawiacie o możliwościach i oczekiwaniach, wspólnie przygotujecie profesjonalne CV oraz doszlifujecie profil na LinkedIn, tak aby odpowiadał na oczekiwania firm poszukujących początkujących specjalistów. Otrzymasz od nas również namiary na portale i firmy rekrutujące pracowników do IT oraz naszych partnerów, z którymi współpracujemy w zakresie praktyk i staży. Twoim zadaniem będzie aplikowanie i udział w rozmowach rekrutacyjnych, ale nie martw się – będziesz do tego przygotowany/a.

Nauka programowania. Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidulną naukę z mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z 2-tygodniowego okresu próbnego. Zapisz się niczym nie ryzykując!

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu.

Większość naszych kursantów uzyskuje nawet do 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs Java Developer, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dlaczego warto?

 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs Testowania Automatycznego.
 • Wsparcie w znalezieniu pracy.

Twój Mentor

Bartosz Jarek

Senior Automation Test Engineer

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracę jako tester zaczął w Nokia Kraków. Jako tester automatyczny rozwinął się w Sabre Polska, a następnie w HSBC na stanowisku Senior Engineer in Test. W pracy zajmuje się szkoleniem juniorów i zawsze chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Programuje w Pythonie i Javie. Pracował w metodologiach Waterfall, Agile, Scrum, Kanban oraz środowiskach praktykujących zasadę Continues Integration.

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu Testowania Automatycznego

*Harmonogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Dowiedz się więcej o Testowaniu

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat testowania już przed kursem, zachęcamy Cię zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.