{}

Kurs
User Experience Designer

Naucz się projektować doświadczenia użytkowników.
Zdobądź praktyczne umiejętności, poznaj narzędzia i rozpocznij karierę jako UX Designer.

CENA*

7300 zł*

Możliwość dofinansowania i płatności w ratach. Dla firm doliczamy 23% VAT.

CZAS TRWANIA

16 tygodni

Razem ponad 16 tygodni i 225 godzin nauki online, konsultacji z Mentorami oraz pracy w grupie.

ZAANGAŻOWANIE

15h tygodniowo

Intensywna nauka pozwoli Ci być na bieżąco, możesz też dopasować ilość godzin do swoich preferencji i umiejętności.

POZIOM TRUDNOŚCI

Początkujący

Uczymy od podstaw. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w branży IT czy styczności z UX/UI.

Opinie naszych kursantów

We współpracy z:

UX Designer

29 Lipca - 17 Listopada
7 300 16 tygodni
 • Visual Design
 • Narzędzia UX / UI
 • Prototypowanie
start 29.07

UX Designer

23 Września - 12 Stycznia
7 300 16 tygodni
 • Visual Design
 • Narzędzia UX / UI
 • Prototypowanie

UX Designer

4 Listopada - 23 Lutego
7 300 16 tygodni
 • Visual Design
 • Narzędzia UX / UI
 • Prototypowanie

Czego się nauczysz?

UX Designer to kurs dla Ciebie, jeżeli chcesz budować aplikacje i strony WWW, z których korzystają usatysfakcjonowani użytkownicy. Nasz kurs nie uczy klasycznego tworzenia stron, ale kreowania doświadczeń odbiorcy. Dobra strona czy aplikacja uwzględnia nie tylko aspekty wizualne, ale przede wszystkim treści, strukturę poszczególnych elementów oraz potrzeby użytkowników. Dołącz do grona osób, które tworząc strony, kierują się wrażliwością oraz empatią.

Psychologia poznawcza i narzędzia heurystyczne

Dowiesz się jak wiedza o funkcjonowaniu ludzkiego mózgu oraz nowinki z dziedziny psychologii, wpływają na procesy projektowania UX. Wykorzystasz aktualne badania dotyczące postrzegania kształtów, barw, ludzkich twarzy i emocji w swojej pracy.

Definiowanie problemów i prototypowanie

Ważnym etapem pracy UX Designera jest zdefiniowanie odpowiedniego problemu. Mentor nauczy Cię, w jaki sposób efektywnie podejść do projektu, zlokalizować istotne zagadnienie oraz bez komplikacji zacząć tworzyć model (prototyp) do dalszej analizy.

Visual Design

Skupimy się na projektowaniu wizualnym i jego wpływie na odbiorcę. Poznasz uniwersalne zasady łączące użyteczność i estetykę, zrozumiesz zależności pomiędzy kolorem i kontrastem. Omówimy hierarchię, proporcje i skalę elementów, tak abyś już zawsze tworzył unikatowe i piękne projekty.

Narzędzia UX/UI

Mentor przekaże Ci kompleksową wiedzę dotyczącą programów wspomagających na co dzień pracę UX Designera. Zaczniesz korzystać z narzędzi do badania, projektowania, prototypowania, testowania i analizy. Omówimy m.in.: Auxure, Figme, Sketcha oraz Adobe XD.

Weryfikacja przez Badania

Dobrze przeprowadzone badanie to podstawa sukcesu każdego projektu UX. Przeprowadzisz analizę i wprowadzisz zmiany w oparciu o informacje zwrotną. Konfrontacja z rzeczywistością i ciągłe ulepszanie to naturalny proces pracy każdego UX Designera.

Kariera UX Designera

Poznasz rynek pracy UX Designerów. Przygotujemy Cię do pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Omówimy pierwsze projekty i najczęstsze zlecenia dla freelancerów. Rozmowa z doświadczonym ekspertem pomoże Ci zaplanować dalszą ścieżkę rozwoju.

Przy zapisie na kurs otrzymasz dodatkowe 80 lekcji z języka angielskiego w IT.

Jak to się dzieje, że tak skutecznie uczymy?
Poznaj nasz model nauki!

Oprócz lekcji na żywo, Mentor jest do Twojej dyspozycji na codziennych konsultacjach 1:1. To właśnie podczas takich spotkań otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowaniu projektów na zaliczenie oraz dodatkowe omówienie materiału. Prace, które tworzysz nie tylko potwierdzają zdobyte przez Ciebie umiejętności, ale również stają się częścią Twojego portfolio.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować, ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Nasze szkolenie w całości odbywa się na platformie e-learningowej dostępnej dla Ciebie 24/7. Znajdziesz na niej materiały uznane przez branżę za złoty standard. Składają się na nie: interaktywne moduły oraz filmy instruktażowe przygotowane przez praktyków. Wierzymy, że różnorodność form szkolenia oraz codzienne wsparcie Mentorki to przepis na Twój sukces.

Kurs online nie oznacza nauki w osamotnieniu. Wiemy, że wspólne cele zbliżają ludzi oraz motywują do cięższej pracy i nauki. Podczas kursu poznasz osoby takie jak Ty – zmotywowane, zdecydowane, aby zdobyć nowe umiejętności otwierające furtkę do rozpoczęcia nowej kariery we freelancingu.

Nie będziesz pracować tylko z samym materiałem na platformie. Nasi doświadczeni Mentorzy podczas cotygodniowych lekcji na żywo wytłumaczą najważniejsze zagadnienia.

Technologia ułatwia nam życie i chcemy z niej korzystać, dlatego u nas uczysz się całkowicie online. Przewidziany harmonogram kolejnych modułów motywuje do działania, jednak w ramach danego materiału możesz samemu decydować ile czasu poświęcisz na naukę danego dnia. Ucząc się zdalnie nie tracisz czasu na dojazdy i nie musisz rezygnować z pracy i swoich obowiązków, by zdobywać wiedzę.

Skorzystaj z 2-tygodniowego okresu próbnego.
Zapisz się na kurs niczym nie ryzykując!

Finansowanie Twojego Kursu

Większość naszych kursantów uzyskuje 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów kursu. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs UX Designera, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Pożyczki na Kształcenie OPEN, które polegają na nieoprocentowanej pomocy zwrotnej z możliwością umorzenia do 25% całej kwoty. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych, szukających pracy lub pracujących po 45. roku życia. Urząd Pracy pokrywa nawet 100% kosztów kursu.

Większość naszych kursantów uzyskuje 100% finansowania i nawet do 25% zwrotu wartości kosztów szkolenia. Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z dofinansowania na Kurs UX Designera, z chęcią pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszą formę pozyskania dodatkowych środków, dzięki którym możesz rozpocząć naukę z CodersTrust Polska.

Dlaczego warto?

 • Aż 225 godzin nauki.
 • Jedyny tak praktyczny kurs UX Designu na rynku.
 • Lekcje na żywo po polsku z Mentorem 2 razy w tygodniu.
 • Nauka online z każdego miasta.
 • Codzienne konsultacje 1 na 1.
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na Kurs UX Designer.

Kto będzie Cię uczył?
Poznaj Twoich Mentorów!

Marta Lewandowska

Mentorka kursu UX Designer

 • Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania, UW oraz ASP.
 • Wieloletnie doświadczenie zdobywała w projektach międzynarodowych dla branży e-commerce i FMCG.
 • Pracowała m.in. dla firm Orange, Wedel, Lotos.
 • Obecnie kieruje pracami zespołu UX / UI w Ministerstwie Cyfryzacji w projekcie GOV.PL

Szymon Ręczelewski

Mentor KURSU UX DESIGNER

 • Pracował jako grafik, project manager, aż w końcu został UX-em.
 • Myśli procesami, uwielbia analizować i szukać przysłowiowej „dziury w całym”.
 • Zwolennik upraszczania nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązań

POBIERZ ZAKRES

Wypełnij formularz i pobierz zakres Kursu UX Designer

*Haronogram kursu może ulec zmianie jednak zakres merytoryczny zostanie bez zmian

Dowiedz się więcej o User Experience

Jeśli chcesz zaspokoić swoją ciekawość na temat UX/UI już przed kursem, zachęcamy Cię do zapoznania się z bezpłatnymi materiałami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie, dowiedz się więcej na temat bootcampu i zapoznaj się z możliwościami dofinansowania.

Co nas wyróżnia?

CodersTrust to autorski model nauki nastawiony na efektywność. Nasi absolwenci po zakończeniu kursów są gotowi do podjęcia pracy w nowym zawodzie. Skuteczność budujemy w oparciu o indywidulną naukę z Mentorem, wysoką intensywność kursów i warsztatowe podejście do nauki.

Mentor 1-1

Indywidualne spotkania z Mentorem.

Własne projekty

Portfolio projektów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie.

Kompetencje miękkie

Nauka kompetencji nietechnicznych ułatwiających pracę zespołową i nie tylko.

Pomoc w rekrutacji

Doradcy zawodowi przygotują cię do spotkań rekrutacyjnych.

Wsparcie Zawodowe

Już w trakcie kursu przygotujemy Cię do zdobycia wymarzonej pracy. Po ukończeniu kursu skontaktujemy Cię z naszymi partnerami.

Skuteczność

Efektywność naszego modelu nauczania opiera się na warsztatowym podejściu, indywidualnym wsparciu Mentorów i społeczności, z którą dzielisz się wiedzą.

Elastyczność

Nie musisz rezygnować ze swoich zobowiązań. Możesz dostosować godziny szkolenia do swojego grafiku. Lekcje na żywo są nagrywane i dostępne na platformie.

Intensywność

Nasze kursy programowania to bardzo intensywne szkolenia. Umożliwiają one uzyskanie w krótkim czasie kompetencji koniecznych do realizacji komercyjnych projektów.